НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Університет – це зібрання розумних людей навколо гарної бібліотеки (Томас Карлейль)
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 14.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-17.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-18.00
Пт. 8.00-16.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Рейтинги науковців НаУКМА згідно з даними Scopus (станом на 08.05.2017)

Рейтинги науковців Національного університету «Києво-Могилянська академія» згідно з даними Scopus укладено задля посилення ролі та авторитету дослідницької діяльності в стінах Академії. Opens external link in new windowScopus – це найбільша реферативна база даних наукової літератури, що оснащена інструментарієм для відстеження та аналізу цитованості наукових робіт. 

При складанні рейтингів було враховано h-індекс, кількість цитувань та публікацій науковців. У рейтингах представлені лише ті дослідників, які станом на травень 2017 р. є працівниками Національного університету «Києво-Могилянська академія» та які вказували у своїх публікаціяхOpens external link in new window правильну афіляцію.

Враховано всі проіндексовані в Scopus публікації за 1992-2017 рр. Зауважте, що база Scopus містить записи зі списками цитованої літератури лише розпочинаючи з 1996 р.

У багатьох країнах світу, дані Scopus використовуються в якості критеріїв показників оцінки діяльності наукових колективів та установ. Кожен науковий напрямок має свої особливості публікаційної активності та цитувань, що значно ускладнює процес порівняння результативності наукової діяльності вчених з різних наукових дисциплін. Щоб врахувати дані дисциплінарні особливості рейтинги науковців НаУКМА укладено за факультетами та кафедрами:

 

У деяких наукових галузях велику роль відіграють також і національні публікації, тому відсутність публікацій у Scopus, не завжди вказує на відсутність міжнародного інтересу до праць вченого.

Величина індексу Гірша вченого залежить також і від тривалості наукової кар’єри. Щоб врахувати даний недолік показника, та відзначити перспективну наукову молодь Академії, укладено умовний Opens external link in new windowрейтинг молодих науковців НаУКМА (віком до 35 років).

Також, щоб відзначити внесок усіх науковців, що долучились до встановлення дослідницького іміджу нашої Академії та вказували у своїх роботах відповідну афіляцію, створено Opens external link in new windowзагальний перелік науковців Національного університету «Києво-Могилянська академія» в Scopus.

Кожен науковець може переглянути свій профіль у Scopus скориставшись безкоштовним інструментом Opens external link in new windowScopus Preview. Якщо Ви знайшли кілька своїх профілів – подайте заявку на їх об’єднання за допомогою Opens external link in new windowScopus Author Feedback Wizard.

Пропозиції, уточнення, запитання щодо рейтингів науковців Національного університету «Києво-Могилянська академія» надсилайте на адресу Opens window for sending email khoroshok@ukma.edu.ua

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"