НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Час плинний - Києво-Могилянська академія вічна
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 13.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-13.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-13.00
Пт. 8.00-13.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт. 9.00-17.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Створення унікальних профілів дослідника в ORCID, Google Scholar та ін.

Академічна спільнота далеко не завжди здатна вірно ідентифікувати авторство наукових публікацій, відтак часто внесок у загальну наукову скарбничку людства як окремих дослідників, так і цілих установ, може бути применшеним, чи взагалі проігнорованим.

Щоб вберегти могилянських дослідників від подібних неприємностей, фахівці наукової бібліотеки пропонують Вам допомогу у розбудові власного веб-іміджу вченого. Ми допоможемо створити та оптимізувати профіль у популярних спеціалізованих наукових сервісах, таких як:

ORCID – міжнародний мультидисциплінарний реєстр унікальних ідентифікаторів вчених.

Google Академія (Google Scholar) – безкоштовна спеціалізована пошукова система, що надає можливість авторам відстежувати бібліографічні посилання на свої статті та автоматично обрахувати деякі наукометричні показники. У НаУКМА від 23.01.2018 діє Наказ № 29 "Про забезпечення представлення науково-педагогічних працівників НаУКМА в базі даних Google Scholar". Коротку інструкція про особливості створення та підтримки цього профілю в НаУКМА можна знайти за посиланням

Scopus Author ID - ідентифікатор автора, що автоматично присвоюється кожному, хто має публікації, що індексуються в наукометричній базі Scopus. Наукова бібліотека НаУКМА укладає рейтинг науковців університету згідно із даними, що доступні в Scopus Author ID. 

Researcher ID - ідентифікатор автора, що пропонується компанією Clarivate Analytics (розробником платформи Web of Science) та дозволяє об'єднати як праці науковця в цій базі (із розрахуванням Індексу Хірша та інших наукометричних показників), так і в інших виданнях, що не індексуються у Web of Science Core Collection. На відміну від Scopus Author ID, Researcher ID створюється автором самостійно.

ResearchGate – безкоштовна соціальна мережа та інструмент співпраці вчених з різних наукових галузей, що дає змогу спільно використовувати, обмінюватися повними текстами наукових документів, брати участь у фахових дискусіях і так далі/

та багатьох інших...

Прагнете ефективно представити власні наукові публікації, знайти нових колег, відкрити нові можливості для фінансування, дізнатись свої наукометричні показники? – Розпочніть розбудовувати свій віртуальний профіль науковця просто зараз!

За персональними консультаціями звертайтеся Opens window for sending emailkhoroshok[at]ukma.edu[dot]ua (Ірина Хорошок к.120, 1 корпус. тел. +38044 (425-60-35) (вн. 240). Групові тренінги можна замовити Opens external link in new windowза посиланням

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"