НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Час плинний - Києво-Могилянська академія вічна
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-17.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-18.00
Пт. 8.00-16.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Пт. 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Меморіальна бібліотека О. Пріцака (4 корп.)

Пн.-Пт. 10.00-18.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Вивчення англійської мови в бібліотеці НаУКМА

Американська бібліотека ім. В. Китастого підтримує "Рік англійської мови в Україні" та пропонує безліч цікавих заходів і подій для вивчення і популяризації англійської мови.

Дискусійні клуби – це можливість покращити навички розмовної англійської та дізнатися більше про американську культуру. Обирайте клуб, цікавий та зручний для вас: щопонеділка Motivational Speaking Club with Mila (початок 0 17:00), щочетверга Students Discussion Club with Marta (початок 0 15:00) та щоп’ятниці English Speaking Club with Michael (початок о 17:00). Приєднуйтесь до наших клубів, де можна практикувати англійську та брати участь у дискусіях щодо актуальних аспектів життя

Кіноперегляди – щотижня в Американській бібліотеці відбуваються перегляди фільмів із власної кіноколекції. Ви маєте змогу дивитися стрічки мовою оригіналу та обговорювати, вдосконалюючи свою англійську у такий спосіб. Переглядати фільми можна індивідуально або групою в години роботи бібліотеки (Пн-Пт, 10:00-19:00), а також у рамках програми кінопереглядів (слідкуйте за графіком у Facebook).

Настільні ігри – ще один нетрадиційний спосіб вивчення англійської мови. Під час гри ви не вдосконалюєте знання слів, а й спілкуєтеся з іншими учасниками, вдосконалюючи навички живого спілкувкання. Американська бібліотека має хорошу колекцію настільних ігор, серед яких Monopoly, 7 Wonders, Boggle, Forbidden Island та багато інших. 

Періодика – хороший спосіб вивчати мову та слідкувати за світовими новинами одночасно. Бібліотека має хорошу постійно оновлювану колекцію періодики, Ви можете ознайомитися із такими американськими виданням як Fortune, Time, The Economist, Harward Business Review, Newsweek, а також National Geographic, The New Yorker та ін.

Книги – традиційний, але від того не менш дієвий спосіб вивчення англійської. Читайте світові бестселери, модних американських авторів, перечитуйте класику мовою оригіналу. Книги можна шукати за каталогом, переглядати просто на полицях (фонди бібліотеки відкриті), брати із собою додому (термін видачі – два тижні). 

Електронні ресурси - Американська Бібліотека має численні безкоштовні онлайн-ресурси, що допомагають дорослим, підліткам та дітям вивчати англійську. Серед ресурсів є наукові видання, відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання та граматики. Детальніше про те, як користуватися електронними ресурсами eLibraryUSA – за посиланням. Для користування ресурсами можна оформити також віддалений доступ

Рік англійської мови — це нові можливості вивчати, використовувати та насолоджуватися англійською мовою, а ми раді у цьому допомогти. Слідкуйте за оновленнями на Opens external link in new windowнашому сайті та сторінці у  Facebook

За більш детальною інформацією щодо проведення чи участі у заходах звертайтеся до Координатора Американської бібліотеки НаУКМА Чуканової Світлани (телефон: +38 (044) 462-56-74, ел.пошта: chukanovaso@ukma.edu.ua, Адреса: Київ 04070, вул. Волоська 8/5, НаУКМА, корпус 4 кімната 116)

 © 2011-2018, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"