Міжнародне видавництво SAGE Publishing більше 40 років видає журнали, енциклопедії, книги та електронні продукти з цілого спектру галузей знань, у тому числі з економіки, менеджменту, маркетингу, соціології, політології, психології, освіти в цілому.
SAGE Premier нараховує близько 700 наукових рецензованих журналів, що видаються академічними і професійними асоціаціями, і 500 000 статей, що публікувалися з 1999 року. Колекція охоплює широкий спектр предметів, включно з бізнесом, гуманітарними, суспільними і точними науками, технологіями, медициною. Більше 60% видань входять у Thomson Reuters Journal Citation Reports (JCR).
Оформити підписку можна на повну колекцію журналів SAGE Premier або на окремі міні колекції, що складені за конкретними дисциплінами:
- Гуманітарні і суспільні науки (HSS Package)
- Наука, Медицина, Технології (STM Package)
Тестування проводиться в рамках співпраці консорціуму ElibUkr та компанії MIPP International.
Період тестування: 23 березня – 23 квітня 2016 року
Користувачі бібліотеки НаУКМА можуть скористатися тестовим доступом до ресурсів платформи PressReader.
PressReader (до 2013 року
LibraryPressReader) містить цифрові копії понад 5000 найменувань газет та журналів. На ресурсі представлена преса зі 100 країн світу 60 мовами. Портал пропонує ліцензовані та поновлюється щоденно. Газети представлені як у традиційному форматі та розмірі з повним змістом, так і в оптимальному для читання з екрану режимі SmartFlow. Серед інших переваг ресурсу: зручна навігація, переклад статей, можливість друку статей чи окремих колонок, аудіо-версії, мобільна версія та версія для е-рідерів тощо. Інструкція користування –
за посиланням.
Тестування проводиться в рамках співпраці консорціуму ElibUkr та компанії MIPP Internatioanal.
Доступ: в локальній мережі університету.
Період тесту: 11 березня – 23 квітня 2016 року.
Завдяки співпраці з MIPP International, для учасників проекту ElibUkr, з 22 лютого 2016р. відкрито тестовий доступ до китайських баз даних наукової інформації, а саме: China Academic Journals Full-text Database (CJFD), China Yearbooks Full-text Database (CYFD), China Doctoral Dissertations/ Masters' Theses Full-text Database (CDMD), China STM English Journals Proceedings Focus (CSTM), Journals Translation Project.
China STM Focus – повнотекстова база даних, що охоплює всі англомовні наукові ресурси, які видаються у материковому Китаї. Зараз на платформі зібрано 198 повнотекстових журналів і 2317 збірників конференцій англійською мовою з природничих, медичних, технічних, прикладних, соціально-гуманітарних наук. Архів багатьох видань представлено з 1935 року. Понад 160 журналів включено в SCI (Science Citation Index) та EI.
China Academic Journals Full-text Database – повнотекстова база даних китайських наукових журналів, що містить понад 7000 наукових китайських журналів з широкого кола дисциплін: гуманітарні, суспільні, юридичні науки, науки про життя, математика, фізика, медицина. Серед них як і добре відомі, так і регіональні, вузькопрофільні і малотиражні видання. Повні тексти публікацій доступні з 1994 року.
China Yearbooks Full-text Database – повнотекстова база даних китайських щорічників. Містить близько 1 500 найменувань щорічників з літератури, філософії, історії, підприємництва, економіки, юриспруденції, сільського господарства та ін. У щорічниках публікуються одні з найбільших китайських спеціалістів, обговорюються актуальні проблеми китайської економіки, суспільно-політичного життя, науки, даються прогнози на найближче майбутнє.
China Doctoral Dissertations Full-text Database – повнотекстова база даних китайських дисертацій. Містить декілька сотень тисяч докторських і магістерських дисертацій, захищених у Китаї з 1994 року. Анотації всіх дисертацій доступні англійською мовою.
Journals Translation Database – англомовна платформа, орієнтована на вчених, що не володіють китайською мовою, містить професійний переклад статей, відібраних з якісних рецензованих китайських наукових журналів різних галузей знань.
Доступ: в локальній мережі університету.
Період: 22 лютого – 22 березня 2016 р.
З 21 січня 2016 р. користувачам бібліотеки відкрито тестовий доступ до платформи Web of Science від Thomson Reuters.
Платформа Web of Science пропонує доступ до бібліографічних даних наукових статей з престижних періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів. Таким чином, користувач в змозі негайно отримати уяву щодо актуальності тієї чи іншої роботи та її впливу на наукову спільноту.
В рамках тестового періоду надається доступ до:
Web of Science Core Collection:
- Science Citation Index Expanded;
- Social Science Citation Index;
- Arts and Humanities Citation Index;
- Conference Proceedings Citation Index;
- Book Citation Index;
Journal Citation Reports 2004-2014;
Derwent Innovations Index (дані по патентах);
Medline® (доступ до архівних файлів до 1950 р.).
Доступ: у локальній мережі університету.
З питаннями та по консультації звертайтеся до відділу електронних ресурсів (к. 1-120, library.naukma@gmail.com).