НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Університет - це лише група будинків, зібраних навколо Бібліотеки... (Шелбі Фут)
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 13.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-13.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-13.00
Пт. 8.00-13.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт. 9.00-17.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Бібліотекарки НаУКМА взяли участь у Зимовій школі молодих бібліотекарів 2019

Могилянські бібліотекарки відвідали VI Зимову школу молодих бібліотекарів УБА "Visible Library: професійна комунікація", що відбулася 12-15 лютого 2019 року, с. Ізки Закарпатської обл.

Школа зібрала професіоналів бібліотечної справи з різних куточків України: Львова, Кропивницького, Старобільська, Харкова. Тренери Тетяна Борисова, Микола Вірстюк, Катерина Косинська, Лариса Лугова,  Вікторія Польова проводили семінари й лекції, навчали презентувати бібліотеку у віртуальному та «живому» спілкуванні, особливостям роботи на різних платформах і різним стилям подання інформації. Протягом Зимової школи в рамках практичної частини учасники підготували  три проекти з комунікації в соціальних мережах та проекти залучення спонсорів і партнерів до співпраці.

Наші колеги активно брали участь у навчанні. Олександра Листопад як тренерка виступила з доповідями Opens external link in new window"Створення комунікаційної політики: чому і як" та Opens external link in new window"Як писати про “бібліотечну” роботу» . А Маргарита Цюра у рамках обміну досвідом з учасникам Школи представила доповідь Opens external link in new window"Сучасні сервіси для створення презентацій". Слухачі змогли дізнатися нові способи подання матеріалу, уточнити умови роботи сервісів й відзначили зацікавленість у повторному перегляді презентації.

Бібліотекарки-учасниці від НаУКМА дякують за таку нагоду Києво-Могилянській академії, Могилянській бібліотеці та Українській бібліотечній асоціації. VI Зимова школа молодих бібліотекарів УБА "Visible Library: професійна комунікація" дозволила в атмосфері навчальної аудиторії і в неформальному спілкуванні відкрити інші бібліотеки України, розглянути загальні тенденції бібліотечної комунікації в 2019-му році, шляхи її покращення, напрацювати практичні навички.

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"