НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Бібліотека - серце університету
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 14.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-17.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-18.00
Пт. 8.00-16.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Дисертації у відкритому доступі

14 серпня набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про оприлюднення дисертацій та відгуків офіційних опонентів» від 14 липня 2015 р. № 758.

Згідно з ним установлюється, що: "на офіційному веб-сайті вищого навчального закладу (наукової установи), спеціалізована вчена рада якого прийняла дисертацію (опубліковану монографію) до захисту, у розділі, в якому міститься інформація про роботу ради, розміщуються в режимі читання:
примірник дисертації в електронному вигляді, крім дисертації, що містить державну таємницю або інформацію для службового користування, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати захисту дисертації, зазначеної в авторефераті дисертації, а у разі підготовки дисертації у вигляді опублікованої монографії – автореферат дисертації в електронному вигляді;
відгуки офіційних опонентів в електронному вигляді, крім відгуків на дисертацію, що містить державну таємницю або інформацію для службового користування, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати захисту дисертації, зазначеної в авторефераті дисертації;
автореферат дисертацій крім автореферату дисертації, що містить державну таємницю або інформацію для службового користування, не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати захисту дисертації, зазначеної в авторефераті дисертації.”

На виконання наказу Президент НаУКМА наказав створити Opens external link in new windowсторінки спеціалізованих вчених рад на сайті університету та забезпечувати їх головам розміщення та довічне зберігання авторефератів, повних текстів та відгуків в інституційному репозитарії Opens external link in new windoweKMAIR.
Колекція репозитарію Opens external link in new window«Дисертації» уже містить дисертаційні дослідження у відкритому доступі. Представлення наукових праць у інституційному репозитарії не тільки забезпечує відкритий доступ до результатів Вашої роботи, а також підвищує імідж НаУКМА у світі. Матеріали з електронного архіву eKMAIR мають стабільний URL, якісні метадані та добре індексуються пошуковими системами. Автори можуть архівувати свої роботи самостійно (для цього потрібно пройти процедуру реєстрації), або ж доручити це координаторці архіву (khoroshok@ukma.edu.ua). З питаннями звертайтеся до координаторки репозиторію, котра надасть Вам професійну допомогу з ефективного представлення досліджень у відкритому доступі. Контакти: Ірина Хорошок, к. 1-120, тел.: 425-60-35 (Вн. 240).

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"