НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Університет - це лише група будинків, зібраних навколо Бібліотеки... (Шелбі Фут)
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 13.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-13.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-13.00
Пт. 8.00-13.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт. 9.00-17.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

8 лютого – Семінар «Інформаційні ресурси Thomson Reuters для науковців: Web of Science, Journal Citation Reports, EndNote Online, ResearcherID»

За підтримки Консорціуму Opens external link in new windowe-VERUM, 8 лютого 2016 р., о 9-30 та 14-30 в Конгрегаційній залі Староакадемічного корпусу Національного університету «Києво-Могилянська академія» (м. Київ, вул. Григорія Сковороди, 2) фахівці Thomson Reuters проводитимуть семінари щодо можливостей використання інформаційних ресурсів компанії для наукової діяльності. 

Презентаційний файл з семінару - Opens external link in new windowДарія Бухтоярова "Thomson Reuters: інформаційні ресурси для наукових досліджень".

Орієнтовна тривалість семінару 3,5 години. Зміст семінарів однаковий! – просто оберіть зручний для Вас час. Якщо Вам потрібно отримати офіційне запрошення на семінар – заповніть, будь ласка, Opens external link in new windowанкету онлайн. Заявки на офіційне запрошення приймаються до 4 лютого (включно). Прохання в анкеті відразу вказувати повну назву установи, посаду, наукові ступені і вчені звання осіб, що приймають рішення щодо відрядження.

У зв’язку з великою кількістю бажаючих відвідати семінар, існує ймовірність значного перевищення ліміту посадочних місць. За такого сценарію – ми будемо змушені достроково припинити реєстрацію і взяти участь у семінарі зможуть лише ті, хто пройшов попередню реєстрацію.   

Відвідавши семінар Ви дізнаєтесь:

Платформа Web of Science: базові можливості

Можливості платформи Opens external link in new windowWeb of Science. Пошук по базі даних Web of Science Core Collection. Робота з панеллю уточнення результатів пошуку, робота зі списком результатів пошуку, повний запис публікації.

Пошук та аналіз наукових журналів за допомогою Journal Citation Reports

Пошук і навігація по останньому випуску Opens external link in new windowJournal Citation Reports. Сортування списків за різними критеріями і створення списку найбільш впливових журналів. Індикатори, що використовують у JCR, їх розрахунок та інтерпретація. Пошук інформації за категоріями журналів.

Робота з бібліографією у програмі EndNote Online

Створення власної бібліографічної бази даних за допомогою Opens external link in new windowEndNote. Експорт даних з Web of Science Core Collection. Додавання записів з різних джерел. Сортування записів, створення груп і керування доступом до них. Використання шаблонів оформлення бібліографії. Використання модуля Cite-While-You-Write для Microsoft Word і створення списку літератури безпосередньо при написанні тексту.

Пошук за автором і ResearcherID

Пошук за автором у базі даних Web of Science Core Collection. Створення звітів за цитуваннями та інтерпретація індикаторів публікаційної активності (середня кількість цитувань на статтю, індекс Гірша та ін.). Можливості та переваги використання безкоштовного інструменту Opens external link in new windowResearcherID для створення і управління списком власних публікацій.

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"