НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Університет – це зібрання розумних людей навколо гарної бібліотеки (Томас Карлейль)
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 13.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-13.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-13.00
Пт. 8.00-13.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт. 9.00-17.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Науковці НаУКМА отримали премії за публікації у наукових журналах

Сьогодні, 24 червня, на засіданні 30-ї сесії Академічної конференції НаУКМА серед інших питань було оголошено про преміювання науковців НаУКМА за публікації у міжнародних наукових журналах. Премії отримали Бутенко Данило, Ганущак-Єфіменко Людмила, Голуб Олександр, Єршов Костянтин, Івахненков Сергій, Мазін Дмитро, Мальцева Катерина, Мінаков Михайло, Петров Роман, Риженков Микола, Степурко Тетяна, Чуканова Світлана.
Нагадаємо, що преміювання здійснювалося відповідно до прийнятого у березні 2016 року Opens external link in new windowПоложення, за яким при визначенні претендентів та розміру премії враховувалися а) кількість публікацій співробітника у виданнях, які включені у бази Scopus та Web of Science Core Collection (крім Emerging Sources Citation Index); б) кількість співавторів публікацій; в) квартиль журналу згідно Scopus та/або Web of Science. Бібліотека брала активну участь у розробці положення та формуванні пропозиції на преміювання (перелік з більш детальною інформацією можна переглянути  Opens external link in new windowза посиланням).

Також на засіданні було оголошено про відзначення топових науковців НаУКМА подяками «За визначні досягнення в науково-дослідній роботі: високу публікаційну активність, внесок у покращення наукометричних показників НаУКМА у міжнародних базах даних». До уваги бралися показники кількості публікацій, кількості цитувань та індексу Хірша згідно з даними бази даних Scopus, рейтинги за якою у травні цього року уклала бібліотека. Більше інформації про методологію рейтингу та науковців, що до нього увійшли можна знайти Opens external link in new windowна сайті бібліотеки. Подяки отримали такі досвідчені науковці, як Бурбан Анатолій, Гарань Олексій, Голуб Олександр, Коновалова Вікторія, Михалевич  Вадим, Паніотто Володимир, Петров Роман, Терновська Тамара, Хмелько Валерій, Шиманська Олена, Яковенко Юрій, а також молоді дослідники: Білько Денис, Єршов Костянтин, Костюченко Тетяна, Степурко Тетяна. 

Бібліотека приєднується до вітань, висловлених віце-президентом Тетяною Ярошенко та учасниками Академічної конференції. Сподіваємося, що преміювання та відзначення стане не тільки достойним визнанням внеску цих науковців у розбудову публікаційної активності НаУКМА, а й стимулом для подальшого наукового зростання дослідників академії.

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"