НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Час плинний - Києво-Могилянська академія вічна
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 13.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-13.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-13.00
Пт. 8.00-13.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт. 9.00-17.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Продовжено доступ до наукометричних баз у НаУКМА

НаУКМА продовжить передплату на Scopus та Web of Science коштом державного бюджету.

Цього року МОН надало доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету вдвічі більшій кількості вишів та наукових установ, ніж 2017-го. Opens external link in new windowВідповідний наказ з повним переліком був опублікований 8 листопада 2018 року на сайті Міністерства.

Наш університет є в переліку установ, які отримують доступ до обох наукометричних баз, як і минулого року. Конкурс  на доступ відбувався за критеріями наукової ефективності університетів (публікаційної активності, обсягів фінансування НДР, кадрового складу). 

Opens external link in new windowScopus – міжнародна реферативна й наукометрична база від компанії Elsevier, що індексує рецензовану літературу: близько 22 800 наукових журналів, 150 000 книг, матеріали конференцій та ін. У НаУКМА Opens external link in new windowзабезпечується постійний доступ до бази із грудня 2016 р.

Opens external link in new windowWeb of Science Core Collection – сукупність наукометричних баз даних, що розміщені на платформі Web of Science компанії Clarivate Analytics. Доступ до Web of Science організований у НаУКМА із січня 2016 року. 

Використання наукометричних  баз даних Scopus та Web of Science у дослідницькій діяльності  – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.

Нагадуємо, що в НаУКМА здійснюється преміювання за публікації в наукових виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection та Scopus. Більше інформації про розрахунок премії, а також усіх, хто цю премію отримував, можна знайти за посиланням

Згідно з даними наукометричної бази Scopus укладається щорічний рейтинг науковців НаУКМА.

Також нагадуємо, що доступ до обох баз – з будь-якого комп'ютера на території НаУКМА, через бездротові WI-FI мережі НАУКМА, а також віддалений від кампусу доступ – за оформленим запитом.
Для того, щоб дізнатися більше про користування е-ресурсами – звертайтесь у відділ обслуговування науковою літературою Наукової бібліотеки НаУКМА (1 корп., к.120, зав. відділу Ярошенко Олександра) чи через сайт бібліотеки. 

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"