НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Університет – це зібрання розумних людей навколо гарної бібліотеки (Томас Карлейль)
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 14.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-17.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-18.00
Пт. 8.00-16.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

НаУКМА отримав доступ до баз даних Research4Life в подарунок.

З 1 січня 2018 року в НаУКМА відновлюється доступ до 4 баз даних - AGORA, HINARI, OARE та ARDI - від проекту Research4Life. Лист про це надійшов 19 грудня від команди Research4Life, а також про те, що доступ для нашого університету оплатив благодійник, що вирішив залишитися анонімним. Дякуємо благодійнику!

Нашим користувачам нагадуємо, що проект Research4Life - це доступ до чотирьох тематичних баз даних наукової літератури для країн, що розвиваються, з метою сприяння їхньому економічному розвитку.

Opens external link in new windowAGORA - тематична база наукової інформації з галузей харчування, сільського господарства, екології та суміжних соціальних наук, що підтримується за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO).

Opens external link in new windowHINARI - база даних, яку підтримує Світова організація здоров’я (WHO), містить колекцію наукової біомедичної літератури від майже 165 видавців із усього світу.

Opens external link in new windowOARE - база тематично включає журнали та іншу наукову літературу з різних дисциплін,  що стосуються вивчення навколишнього середовища: екологічна токсикологія, зоологія, ботаніка, екологія, екологічна хімія, геологія, гідрологія, океанологія, метеорологія, кліматологія, географія, екологічне право та політика, політика збереження та планування, екологічна біотехнологія, енергетика та ін. База даних підтримується Програмою ООН з навколишнього середовища (UNEP).

Opens external link in new windowARDI - база даних, що має на меті представити колекцію наукової інформації з питань розвитку досліджень та інновацій та модерується Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (WIPO).

Доступ розпочинається з 1 січня 2018 року і здійснюється за паролем. Для отримання паролю необхідно Opens external link in new windowзаповнити форму. Якщо Ви вже отримували пароль раніше, вони продовжують діяти.

 © 2011-2019, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"