НАУКОВА БІБЛІОТЕКА
    Національного університету
  "Києво-Могилянська академія"
Університет – це зібрання розумних людей навколо гарної бібліотеки (Томас Карлейль)
Бібліотека Антоновичів

Пн.-Нд. 8.30-20.30

Бібліотека рідкісних і цінних видань

Пн.-Пт. 14.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Б-ка ресурсного центру вивчення англійської мови

Пн. 8.00-17.00
Вт., Ср., Чт. 9.00-18.00
Пт. 8.00-16.00
Сб.-Нд. Вихідні

 

Довідкова служба

Пн.-Пт. 10.00-17.00
Сб., Нд. Вихідні

Американська бібліотека (4 корп.)

Пн.-Чт. 9.00-18.00
Пт.- 10.00-19.00
Сб.-Нд. Вихідні

Філологічна бібліотека

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб.-Нд. Вихідні

Адміністрація

Пн.-Пт. 9.00-18.00
Сб., Нд. Вихідні

Доступ до наукометричних баз у НаУКМА

Національний університет “Києво-Могилянська академія” разом Opens external link in new windowіз іншими ВНЗ України отримали доступ до наукометричних баз даних Web of Science та Scopus відповідно до  наказу МОН  № 1286 від 19.09.2017 року «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних». Вищі навчальні заклади та наукові установи відбирались спеціально створеною Комісією, до складу якої увійшли представники МОН, Державної науково-технічної бібліотеки та самих університетів і наукових установ МОН. 

Opens external link in new windowScopus - міжнародна реферативна й наукометрична база від компанії Elsevier, що індексує рецензовану літературу: близько 22 800 наукових журналів, 150 000 книг, матеріали конференцій та ін. У НаУКМА Opens external link in new windowзабезпечується постійний доступ до бази Opens external link in new windowіз грудня 2016 р.

Opens external link in new windowWeb of Science Core Collection - сукупність наукометричних баз даних, що розміщені на платформі Web of Science компанії Clarivate Analytics. Доступ до Web of Science організований у НаУКМА із січня 2016 року. Зараз нам доступні усі індекси наукового цитування Web of Science Core Collection, а також Journal Citation Reports (1997-2016). Доступ -  Opens external link in new windowв локальній мережі університету / Opens external link in new windowвіддалена авторизація (після реєстрації в мережі). 

Використання наукометричних  баз даних Scopus та Web of Science у дослідницькій діяльності  – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, співпрацювати з іноземними партнерами, отримувати відомості щодо цитування.

Також нагадуємо, що в НаУКМА здійснюється преміювання за публікації в наукових виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection та Scopus. Більше інформації про розрахунок премії, а також усіх, хто цю премію отримував, можна знайти Opens external link in new windowза посиланням

Згідно з даними наукометричної бази Scopus укладається Opens external link in new windowщорічний рейтинг науковців НаУКМА.

Ви можете замовити тренінг із користування базами даних або на одну із Opens external link in new windowцікавих Вам тем. Для цього або заповніть форму для реєстрації, або звертайтеся borysovato@ukma.edu.ua.  

 © 2011-2018, Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"