• З 22 вересня бібліотека НаУКМА запрошує вас переглянути книжкову виставку. Книжкове зібрання поєднало в собі тематику до дня незалежності України – шлях становлення незалежної держави – та період російського вторгнення на нашу землю. Віримо, що вистоїмо, переможемо та відродимо свою країну! Чекаємо на вас для перегляду у 22 читальній залі Бібліотеки Антоновичів.
  • Оформлення списків літератури
    Допомога з вибором стилю оформлення бібліографії.
  • Допомога у аналізі видання на предмет хижацьких практик
    Перед подачею рукопису в журнал, авторам варто знати як обрати якісне видання, щоб опублікувати свої результати досліджень. Авторам потрібно ретельно перевіряти якість як традиційних журналів за передплатою, так і журналів відкритого доступу та видавців.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ


alt=

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек!

30 вересня традиційно відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек!

Читати далі

alt=

Екскурсії бібліотекою «Шлях книги в Могилянській бібліотеці»

Шановні Могилянці!
З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня) запрошуємо на інтерактивні екскурсії «Шлях книги в Могилянській бібліотеці».

Читати далі

alt=

Відійшла у вічність Тетяна Балабушевич

З глибоким сумом повідомляємо про трагічну загибель на 78 році життя Тетяни Аркадіївни Балабушевич, доцента кафедри історії НаУКМА, кандидатки історичних наук.

Читати далі

alt=

Тестовий доступ до IOPSCIENCE

З 7 вересня 2023 до 31 грудня 2025 бібліотека тестує доступ до бази даних наукової інформації Інституту Фізики (Institute of Physics) Великої Британії - IOPSCIENCE.

Читати далі

alt=

Тестовий доступ до Mental Health & Wellbeing Ebook Subscription

Шановні користувачі, з 3 вересня до 3 жовтня 2023 бібліотека тестує доступ до Mental Health & Wellbeing Ebook Subscription. 

Читати далі

alt=

Вітаємо першокурсників - 2023!

Могилянська бібліотека щиро вітає першокурсників! Бажаємо цікавого, плідного та пізнавального навчання, творчих успіхів та нових відкриттів на шляху до знань в стінах НаУКМА!

Читати далі

alt=

Тестовий доступ до ASTM Compass

Шановні користувачі, з 23 серпня 2023 р. бібліотека тестує базу даних ASTM Compass.

Читати далі

alt=

Тестовий доступ до Gale Research Complete

Шановні користувачі, з 23 серпня 2023 р. бібліотека тестує базу даних Gale Research Complete.

Читати далі

Бібліотека НаУКМА пропонує для студентів, викладачів і співробітників навчальні тренінги та семінари з користування ресурсами бібліотеки та багатьох інших тем. 

Тренінги проводяться з урахування аудиторії (студенти певного року навчанні, науковці, викладачі, докторанти тощо) та тематики досліджень слухачів. 

Зверніть увагу, інші категорії користувачів можуть брати участь у тренінгах від бібліотеки тільки за умови оформлення читацького квитка.
Вкажіть наступне: у рамках курсу, підготовка до написання наукових робіт, ознайомлення з новими ресурсами/послугами, інше.
Рекомендовано (включно з керівником) не більше 10 осіб.

Віртуальний музей НаУКМА

Цифрова колекція

Репозитарій

Путівник бібліотекою