Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», замовлення приймаються тільки на копіювання та доставку окремих опублікованих статей і уривків з опублікованих друкованих творів. Копіювання документів у повному обсязі не виконується!
Ви можете замовити цифрову копію статті, фрагменту чи розділу книги з електронної колекції Бібліотеки НаУКМА (в т.ч. з наукових баз даних, репозиторію та цифрової колекції НаУКМА). Послугою електронної доставки документів можуть скористатися всі зареєстровані користувачі Бібліотеки.
Ви можете замовити:

- копії окремих статей з журналів та збірників обсягом до 15 сторінок;
- копії окремих сторінок, фрагментів або розділів з книг обсягом до 15 сторінок;
- інші копії документів, які не є об’єктами авторського права (закони, укази, постанови, рішення тощо), а також їх офіційні переклади, повідомлення про новини дня або інші факти, що мають характер звичайної прес-інформації, інші твори, встановлені законом.

ЯК ЗАМОВИТИ
1. Перевірте наявність потрібного документу у Базах даних.
2. Заповніть тут форму запиту.

УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ
Одночасно можна замовити не більше 10 статей.
Виконання замовлення з моменту його отримання бібліотекою – 3 робочі дні. За необхідності додаткового бібліографічного розшуку – 5 робочих днів.

КОРИСТУВАННЯДОЗВОЛЕНО!
- використовувати надіслану Вам інформацію лише з некомерційною метою;
- роздруковувати - зберігати електронну копію;
- цитувати матеріали в оригіналі та перекладі;
- розміщувати матеріали в електронному вигляді у межах навчальних курсів на доступних тільки для авторизованих користувачів сторінках /платформах (з обов’язковим видаленням після закінчення курсу).

ЗАБОРОНЕНО!
- передавати матеріали третім особам та організаціям;
- розміщувати матеріали у мережі Інтернет чи на серверах, доступних третім особам (які не є співробітниками чи студентами НаУКМА);
- тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу.

Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих з Бібліотеки копій документів несе користувач.
Ми докладемо максимум зусиль, щоби вчасно виконати Ваш запит на оцифрування. Однак, через обмежений час та ресурси персоналу, ми не можемо гарантувати швидкого виконання послуги. Запити на оцифрування для викладачів, співробітників та студентів НаУКМА будуть пріоритетними.

Віртуальний музей НаУКМА

ELIBUKR

Міжнародна конференція

Путівник бібліотекою