Послуга оцифрування документів з фондів наукової бібліотеки НаУКМА надається виключно з інформаційною, науковою або навчальною метою, згідно законодавства України про авторське та суміжні права (Закон України від 23.12.1993 № 3792-XII), враховуючи Правила користування Науковою бібліотекою НаУКМА та регламентуючі документи бібліотеки.
Користувачі Наукової бібліотеки НаУКМА за допомогою форми можуть подати запит на створення електронних копій видань. Студенти і викладачі НаУКМА за допомогою форми можуть подати запит на створення електронних копій видань, які рекомендовано до навчальних курсів.

Для студентів, викладачів та співробітників НаУКМА - безкоштовно, для інших категорій користувачів бібліотеки послуга оцифрування платна.

УМОВИ
Якщо точна назва документа невідома, необхідно скористатись пошуком у  Електронному каталозі

Замовлення приймаються на:
- статті, що опубліковано в збірниках та періодичних виданнях;
- фрагменти (обсягом, що обумовлений для використання як цитування) опублікованих видань, що захищені авторським правом;
- твори друку, які не є об'єктами авторського права (офіційні та нормативні документи, документи, термін дії авторського права яких минув - 70 років після смерті автора).

Всі Замовлення на оцифрування проходять процес узгодження можливості їх виконання у відповідності до вимог надання послуг. Замовлення може бути відмінено працівником бібліотеки у випадку неможливості його виконання.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ 
З моменту отримання замовлення (щоденно у робочі дні) до виставлення рахунку: З фондів зберігання документів НБ НаУКМА – від 3 робочих днів.
З моменту отримання квитанції про сплату послуги до відправлення готової електронної копії:  до 5 робочих днів.
Виконуючи замовлення на складні та об'ємні копії можливі терміни виконання за домовленістю.


Отримати електронну копію документа можна після підтвердження (квитанція) про сплату послуги.
Вартість Замовлення розраховується у відповідності до калькуляції платних послуг згідно наказу НаУКМА № 92 від 16.03.15 Про платні послуги, що надаються науковою бібліотекою НаУКМА.

Детальніша інформація за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або за тел. +38 (044) 463-69-31


Опишіть, будь ласка, які видання ви хочете оцифровувати. Ваш опис може містити назву, автора або штрихкод примірника з електронного каталогу біблотеки. Зауважте, що деякі видання не можуть бути оцифровані через авторське право чи їх фізичний стан. Якщо ваш запит на оцифрування перевищує 50 сторінок, будь ласка, зв'яжіться з консультантом за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., перш ніж надсилати цю форму.
Якщо Ви обрали "Матеріали до курсу", зазначте, будь ласка, інформацію про навчальний курс, для якого необхідно оцифрувати видання
Ми докладемо максимум зусиль, щоби вчасно виконати Ваш запит на оцифрування. Однак, через обмежений час та ресурси персоналу, ми не можемо гарантувати швидкого виконання послуги. Запити на оцифрування для викладачів, співробітників та студентів НаУКМА будуть пріоритетними.

Віртуальний музей НаУКМА

ELIBUKR

Міжнародна конференція

Путівник бібліотекою