Cart

Back

Музей книги

У Міжнародний день музеїв (18 травня) колектив бібліотеки теж вирушив у музей, та непростий, а з виставкою, на якій представлені і матеріали з архіву Омеляна Пріцака, котрий зберігається в НаУКМА.
Виставка присвячена 150-річчю Агатангела Кримського, було душевно, поговорили про те, які слухи ходили довкола Кримського й Українки, як Агатангел Кримський відгукнувся на заклик розбудовувати українську науку, де любив відпочивати, скільки мов знав (і як забувався, котрою з них говорить), про учнів академіка і про ставлення радянської влади до дослідників.
Завдяки Омелянові Пріцаку, ще одному видатному сходознавцю, вдалося до сьогодні зберегти посвідчення дійсного члена Академії наук УРСР, кілька унікальних світлин, машинописи рецензій А. Кримського та інші матеріали.
Потішило правильне зберігання наших експонатів у вітринах Музей книги і друкарства України, адже, коли відвідувачі ідуть, їх запинають завісами, щоб уникнути псування документів. Рекомендуємо виставку та запрошуємо дослідників знайомитися з колекцією Омеляна Пріцака, читайте про неї на сайті тут.

Wednesday, 19 May 2021