Opens external link in new windowStatista  є першим статистичним порталом у світі, який об'єднує дані про понад 60 000 тем. Дані зібрані з більш ніж 18 000 джерел, включаючи наукові дослідження, наукові журнали, офіційні повідомлення урядових організацій, торгові звіти, монографії та інші відповідні статистичні публікації.

Для більшості тем постійно оновлюються найбільш актуальні статистичні дані. Якщо ви шукаєте статистику за певний період часу, можна фільтрувати за датою публікації. 

Серед популярних матеріалів на порталі є наступні:

• Індекс БігМака за 2018 рік
• Користувачі Facebook за 2008-2018
• Найбільш популярні додатки в Apple Store
• Ціни на нафту за 1960-2018

Статус доступу: Активний

Доступ: на території кампусу НаУКМА:

 1. Opens external link in new windowЗаповніть реєстраційну форму

Ви повинні зареєструватися з вашою корпоративною електронною адресою університету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Після того як ви вибрали пароль і прийняли Загальні положення та Заяву про конфіденційність, натисніть Створити обліковий запис ("Create account").

2. Активуйте обліковий запис

Після того, як ви заповнили форму, Statista надішле електронний лист для активації на вказану вами адресу. Натисніть посилання Активувати обліковий запис у ньому ("Activate account").

3. Заповніть анкету

Доповніть інформацію про себе.

4. Вітаємо!

Ваш обліковий запис активовано, і ви можете розпочати дослідження.

 Віддалений доступ: Для доступу з-поза меж кампусу необхідно Opens external link in new windowзайти за посиланням та зареєструватися з вашою корпоративною електронною адресою університету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

 З питаннями щодо користування електронними ресурсами звертайтеся до відділу електронних ресурсів - к. 1-120, тел. 425-60-35 (Пн.-Пт. 9:00-18:00), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.