Всі користувачі Наукової бібліотеки НаУКМА (за винятком сторонніх читачів) можуть долучитися до процесу комплектування бібліотечного фонду літературою.

Скористатись послугою «Замовлення для комплектування» можна, якщо:

 • Вам для курсу потрібне друковане видання, а воно відсутнє у фонді бібліотеки;
 • Ви побачили у книгарні нову книгу і вважаєте, що вона має право бути у фонді нашої бібліотеки;
 • наявної кількості примірників конкретного видання не вистачає для задоволення потреб користувачів.

  Як це зробити:

  1. Створити замовлення комплектування через свій формуляр в електронному каталозі, обов’язково вказавши причину Вашої зацікавленості цим виданням;

  2. Звернутися безпосередньо до спеціаліста з комплектування фондів електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефоном - (044) 425-60-35 (внутрішній – 239), або особисто – бібліотека Антоновичів, 1-й поверх, кім.19 (відділ Комплектування документів).

  Кожне Ваше замовлення буде розглянуте і, за умови прийняття позитивного рішення, придбане та долучене до фонду бібліотеки. 

  Відмова у виконанні Вашого замовлення може бути обумовлена:

  - достатньою кількістю видань у фонді (враховуються кількісні показники видач, якісні - змісту та стану видання, а також - консультації працівників відповідних підрозділів університету та бібліотеки);

  - відсутністю видання на книжковому ринку (попередньо проводиться детальний пошук і розглядаються усі можливі шляхи придбання).

Для викладачів

Нагадуємо про можливість замовлення на придбання літератури для забезпечення наукового та освітнього процесу в НаУКМА.

Забезпечення освітніх курсів навчальною та науковою літературою є надзвичайно важливим завданням для навчання та успішного проходження акредитації освітніх програм. Замовлень кафедр та структурних підрозділів університету є пріоритетним завданням при купівлі літератури за рахунок бюджетних коштів.

Нові надходження з усіх галузей знань ми купуємо за Вашим замовленням у кількості 1-2 примірники однієї назви. Якщо для курсу потрібна більша кількість примірників, просимо зазначити це у потребі.

За детальною інформацією просимо звертатися до відділу комплектування документів НБ НаУКМА (Бібліотека Антоновичів, кім. 19,  вн. 239) або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оформити замовлення 

Прізвизвище, ім'я, по батькові
Зазначте кафедру НаУКМА
Повна назва курсу
Кількість студентів, що одночасно слухають курс
.