Випусники НаУКМА можуть продовжити користуватися послугами бібліотеки.

Читацький квиток

Читацький квиток Наукової бібліотеки НаУКМА дозволяє продовжити користуватися усіма послугами бібліотеки безкоштовно. Виготовлення читацького квитка та щорічне подовження користування бібліотекою терміном 1 рік для випускників НаУКМА - становить 100 грн.

Випускники НаУКМА

Після закінчення навчання у НаУКМА читацький формуляр деактивовується. Для активації електронного формуляру і подальшим користуванням усіма послугами бібліотеки необхідно виготовити пластиковий читацький квиток (див. Правила користування), звернувшись до бібліотекаря Довідкової служби у бібліотеці ім. Т. та О. Антоновичів. Або самостійно зареєструватися у Формі онлайн для оформлення віртуального читацького номера.

Зверніть увагу, що для користування друкованими виданнями з фондів бібліотеки потрібно отримати пластиковий читацький квиток, особисто звернувшись до бібліотекаря Довідкової служби. Візьміть з собою документ, що підтверджує приналежність до Могилянської спільноти.  

Доступ до баз даних

Отримавши читацький квиток та активувавши його, випускники НаУКМА мають можливість користуватися усіма предплаченими базами даних.

Для можливості віддаленого доступу до передплачених бібліотекою баз даних необхідно заповнити реєстраційну Форму. На Вашу поштову адресу, вказану у реєстраційній формі надійде логін та пароль для авторизовано входу.