Наукові видання НаУКМА

Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія" підтримує 16 назв періодичних наукових видань університету.  

«Наукові записки НаУКМА» — наукове видання, що  виходило в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" з 1996 до 2017 року. З 2018 року журнал «Наукові записки НаУКМА» розділився на 12 окремих журналів, кожен з яких має власний ISSN та сайт на платформі Open Journal System. 

Наукові журнали НаУКМА є рецензованими журналами відкритого доступу, що оприлюднюють статті у вільному доступі на сайтах журналів, у інституційному репозитарії eKMAIR та на порталі «Наукова періодика України» Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Журнали проіндексовано в науково-репозитарних базах, наукометричних базах даних та наукових пошукових системах, в т.ч. в: Dimensions, EBSCO, CORE, PhilPapers, Index Copernicus International, AGRIS, Ulrichsweb, Scilit, та ін. 

Видання, що входять до «Переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук»: 

Kyiv-Mohyla Humanities Journal (категорія «А»)

Наукові записки НаУКМА. Економічні науки (категорія «Б»)

Наукові записки НаУКМА. Біологія та екологія (категорія «Б»)

- Наукові записки НаУКМА. Соціологія (категорія «Б»)

- Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки (категорія «Б»)

Наукові записки НаУКМА. Комп'ютерні науки (категорія «Б»)

Зверніться до Наукової Бібліотеки з питань підтримки та просування журналів, оформлення списків редколегій, технічної роботи сайтів журналів та ін. Допомога дослідникам університету для забезпечення відкритого доступу до досліджень є ключовою частиною цілей Бібліотеки у підтримці університетської спільноти. Наукова Бібліотека здійснює наступну підтримку журналів: надання та реєстрація ISSN та DOI, технічна підтримка та наповнення сайтів журналів, індексація журналів у міжнародних наукових базах даних. 

Контакти: Олександра Ярошенко, завідувачка відділом обслуговування науковою літературою,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., 1-й корпус НаУКМА, к. 120 

Judaica Ukrainica 

Kyiv-Mohyla Humanities Journal 

Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal

Київська академія 

Магістеріум 

Мова: класичне - модерне - постмодерне 

Могилянський математичний журнал 

Наукові записки НаУКМА. Біологія та екологія 

Наукові записки НаУКМА. Економічні науки 

Наукові записки НаУКМА. Історичні науки 

Наукові записки НаУКМА. Історія та теорія культури 

Наукові записки НаУКМА. Комп’ютерні науки 

Наукові записки НаУКМА. Літературознавство 

Наукові записки НаУКМА. Мовознавство 

Наукові записки НаУКМА. Соціологія 

Наукові записки НаУКМА. Юридичні науки 

Наукові записки НаУКМА. Філософія та релігієзнавство 

Наукові записки НаУКМА 

Психологія та психосоціальні інтервенції 

   


Віртуальний музей НаУКМА

ELIBUKR

Міжнародна конференція

Путівник бібліотекою