Консультації

Хорошок Ірина

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
1 корпус НаУКМА, к.120
тел. +38-044 (425-60-35) (вн. 240)

Академічна спільнота далеко не завжди здатна вірно ідентифікувати авторство наукових публікацій, відтак часто внесок у загальну наукову скарбничку людства як окремих дослідників, так і цілих установ, може бути применшеним, чи взагалі проігнорованим.

 
Щоб вберегти могилянських дослідників від подібних неприємностей, фахівці наукової бібліотеки пропонують Вам допомогу у розбудові власного веб-іміджу вченого. Ми допоможемо створити та оптимізувати профіль у популярних спеціалізованих наукових сервісах, таких як:

ORCID – міжнародний мультидисциплінарний реєстр унікальних ідентифікаторів вчених.

Google Академія (Google Scholar) – безкоштовна спеціалізована пошукова система, що надає можливість авторам відстежувати бібліографічні посилання на свої статті та автоматично обрахувати деякі наукометричні показники. У НаУКМА від 23.01.2018 діє Наказ № 29 "Про забезпечення представлення науково-педагогічних працівників НаУКМА в базі даних Google Scholar". Коротку інструкція про особливості створення та підтримки цього профілю в НаУКМА можна знайти за посиланням

Scopus Author ID - ідентифікатор автора, що автоматично присвоюється кожному, хто має публікації, що індексуються в наукометричній базі Scopus. Наукова бібліотека НаУКМА укладає рейтинг науковців університету згідно із даними, що доступні в Scopus Author ID. 

Researcher ID - ідентифікатор автора, що пропонується компанією Clarivate Analytics (розробником платформи Web of Science) та дозволяє об'єднати як праці науковця в цій базі (із розрахуванням Індексу Хірша та інших наукометричних показників), так і в інших виданнях, що не індексуються у Web of Science Core Collection. На відміну від Scopus Author ID, Researcher ID створюється автором самостійно.

ResearchGate – безкоштовна соціальна мережа та інструмент співпраці вчених з різних наукових галузей, що дає змогу спільно використовувати, обмінюватися повними текстами наукових документів, брати участь у фахових дискусіях і т.д.

Прагнете ефективно представити власні наукові публікації, знайти нових колег, відкрити нові можливості для фінансування, дізнатись свої наукометричні показники? – Розпочніть розбудовувати свій віртуальний профіль науковця просто зараз!

Групові тренінги можна замовити за посиланням