Підтримати

Благодійні внески відкривають можливості для Києво-Могилянської академії підтримувати незмінні традиції успіху у наукових дослідженнях та навчанні, а також забезпечують якісний системний розвиток академічної бібліотеки.

Подарувати книгу

Ви можете здійснити благодійний внесок у вигляді книги або навіть цілої приватної книжкової колекції до Бібліотеки.

Також ви можете надіслати книжку на нашу адресу або звернутися до довідкової служби для отримання додаткової інформації.

Фінансова підтримка
Підтримайте, будь ласка, Бібліотеку зробивши фінансовий внесок на обраний Вами рахунок. Не забудьте вказати "На розвиток Бібліотеки".

 Міжнародний благодійний фонд "Відродження Києво-Могилянської академії"

 Києво-Могилянська Фундація в Америці  

Наші Друзі

Запрошуємо всіх, хто має велику прихильність до Книги та поважає Бібліотеку, стати членом Клубу Друзів Могилянської Бібліотеки. Ваша фінансова та моральна підтримка допомагає нам у виконанні нашої почесної місії. Приєднатися до Клубу можна за допомогою фінансового внеску або подарунків, таких як книги, твори мистецтва, техніка та обладнання.

Члени Клубу отримують особистий читацький квиток, переваги в користуванні Бібліотекою, інформування про бібліотечні події, запрошення на різноманітні бібліотечні програми та тренінги та багато іншого. Ваша участь допоможе нам зростати та надавати якісні послуги всім нашим відвідувачам.