Підтримати

Внески у Бібліотеку дозволяють Києво-Могилянській академії підтримувати традиції успіху у наукових студіях і навчанні  та забезпечують якісний системний розвиток академічної книгозбірні.

Подарувати книгу

Ви можете подарувати в Бібліотеку книгу чи навіть цілісну приватну книжкову колекцію. А також можете просто принести (прислати) книжку на нашу адресу, або звернутись у довідкову службу за додатковими питаннями.

Фінансова підтримка
Підтримайте, будь ласка, Бібліотеку зробивши фінансовий внесок на обраний Вами рахунок. Обов'язково зазначте "На розвиток Бібліотеки".

 Міжнародний благодійний фонд "Відродження Києво-Могилянської академії"

 Києво-Могилянська Фундація в Америці  

Наші Друзі
Всім, хто любить Книгу, поважає Бібліотеку, пропонуємо стати членом Клубу Друзів Могилянської Бібліотеки. Ваша фінансова і моральна підтримка допомагає нам у виконанні нашої почесної місії. Стати членом Клубу можна через Вашу фінансову допомогу, або подарувавши книги чи інші дарунки, в тому числі твори мистецтва, техніку та обладнання. Члени Клубу отримують персональний читацький квиток, привілеї в користуванні Бібліотекою, інформування про бібліотечні події, запрошення на бібліотечні програми та тренінги тощо.

Віртуальний музей НаУКМА

Цифрова колекція

Репозитарій

Путівник бібліотекою