Довідка

У Вас виникли питання щодо роботи Бібліотеки, її послуг та використання ресурсів?

Відповіді можна отримати: в режимі реального часу (через чат чи телефон), е-поштою чи персонально звернутися до бібліотекаря Довідкової служби.

Радимо звертатися також до розділу «Часті запитання», де вже можливо є інформація, яку Ви шукаєте.

Звертайтесь до нас із запитаннями у будь-який зручний для Вас спосіб.

Facebook  |  email  |  Телефон   Зустріч |  Контакти Скарги, побажання, коментарі Телефон Довідкової служби

Телефонуйте з понеділка по п’ятницю з 10 по 17 годину. +38 (044) 462-56-74

Facebook

Заходьте через свій обліковий запис у «Фейсбуці» на сторінку бібліотеки та надсилайте пропозиції і запитання через «Форму зворотнього зв'язку».


email

Задайте своє запитання електронною поштою  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., і Ви отримаєте професійну відповідь бібліотекаря. 

У полі "тема повідомлення" вкажіть номер читацького чи студентського квитка. При зверненні обов’язково вказувати прізвище та ім’я. 


Зустріч

Про зустріч для індивідуальних консультацій з нашими спеціалістами Ви можете домовитися через чат, e-mail чи телефоном. Обов’язково вкажіть тему та окресліть коло питань зустрічі.


Скарги, побажання, коментарі

Кожен, хто користується послугами наукової біліотеки НаУКМА, може написати скаргу, побажання або коментар.

Як нам написати повідомлення?

Оберіть один із наступних варіантів:

1. Скористайтеся паперовою формою зворотного зв’язку, доступною на пунктах обслуговування користувачів.
2. Скористайтеся електронною формою зворотного зв'язку. Для скарг видачі, нагадування про повернення та пеню див. Правила користування Науковою бібліотекою НаУКМА 

Що буде зроблено з вашими повідомленнями?

Протягом тижня ви отримаєте підтвердження від бібліотекаря довідкової служби, який повідомить, що ваш запит буде опрацьовано протягом тижня. Якщо бібліотекар не в змозі розібратися з вашим питанням, він надішле запит керівнику відповідального відділу. Якщо з будь-якої причини термін відповіді буде перевищено, вам про це повідомлять.

Розгляд скарг

Якщо ваше повідомлення є скаргою, працівник бібліотеки, який опрацьовує Вашу скаргу, запитає вас, чи було вирішено проблему. Після цього, якщо ви не відреагуєте протягом тижня, ми будемо вважати, що скаргу врегульовано. Скарга також буде вважатися вирішеною, якщо ви повідомите про це електронною поштою.

Якщо Ваша скарга не буде задоволена, Вас перенаправлять до керівника відповідального відділу.