Statista працює на веб-сайті www.statista.com, який надає доступ до статистики та досліджень щодо понад 80 000 тем та сфер інтересів, а також дозволяє користувачам швидко та ефективно отримувати доступ до відповідної інформації про широкий спектр ринків та галузей промисловості. Доступ до ресурсів став можливим завдяки Проекту "University Partnership for Pre-Service Training in Government Communications" для Києво-Могилянської школи врядування, який виконується за підтримки US Department of State Federal Assistance Award Університетом Індіани Блумінгтон, США і НаУКМА.

Ресурси Statista включають:
- Галузеві економічні макро дані з ключовими показниками ринкових тенденцій
- Галузеві опитування щодо відповідних тенденцій та прогнозів
- Дослідження поведінки споживачів

База даних Statista поділена на 22 галузі промисловості. Вона збирає, оцінює та публікує ключові статистичні дані з відповідних тем, надаючи користувачам повний огляд наявних даних на певну тему. Джерела даних Statista включають: державні установи, міжнародні організації, журнали та публікації, інститути дослідження ринку, групи вивчення споживачів, наукові установи.

Серед популярних матеріалів на порталі є наступні:
• Індекс БігМака за 2021 рік
• Найбільш популярні додатки в Apple Store
• Ціни на нафту за 1960-2021
• Instagram акаунти з найбільшою кількістю фоловерів за 2021 рік
• Статистика COVID-19
• Ціни на Bitcoin 2013-2021

База даних Statista є легкою у використанні. Пошук здійснюється за ключовими словами. Статистичні дані представлені у вигляді таблиць, графіків та інших інфографічних зображень. Завантажувати файли на свій пристрій можна у форматах PDF, XLS, PNG, PPT. Дані Statista можна використовувати для проведення власних досліджень, із посиланням на ресурс.

Доступ: травень 2021 - травень 2022; здійснюється у локальній мережі (на кампусі НаУКМА з будь-якого комп'ютера та WI-FI за посиланням) \ віддалено, для цього потрібно зареєструватись на порталі Statista, вказавши Ваш корпоративний email (наприклад, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та придумати свій особистий пароль. Після реєстрації увійти (Log In).

Зразок заповненої форми реєстрації: