НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Новинки від видавництва "Юрінком Інтер"

alt=

Корпоративне право

Читати далі

Новинки від видавництва "Юрінком Інтер"

alt=

Генеза сутності та змісту державної безпеки України

Читати далі

Новинки від видавництва "Юрінком Інтер"

alt=

Навчальний посібник «Міжнародне публічне право»

Читати далі

Новинки від видавництва "Юрінком Інтер"

alt=

Огляд статей Кримінального кодексу України, які передбачають відповідальність за кримінальні правопорушення, що не мають строків давності.

Читати далі

Новинки від видавництва "Юрінком Інтер"

alt=

Справа Колліні.

Читати далі

Презентація книги

alt=

В рамках проведення Національного тижня читання Наукова бібліотека НаУКМА запрошує на презентацію книги Ярослава Карпця «Брате! Маєш крила…»

Читати далі

Рейтинг та преміювання науковців НаУКМА

  Консультації

Ірина Хорошок
Відділ електронних ресурсів, 
к. 1-120, тел. 463-69-31, вн. 240,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

У Національному університеті «Києво-Могилянська академія» діє Положення про Преміювання співробітників НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science Core Collection та (чи) Scopus.

Перелік претендентів на премії за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах за 2 півріччя 2022 року. 

Відповідно до цього Положення, премії за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Web of Science Core Collection (крім Emerging Sources Citation Index) та (чи) Scopus призначаються Президентом НаУКМА двічі на рік згідно з результатами публікаційної активності співробітників НаУКМА за поточний період (з 01 грудня минулого року до 01 червня поточного року та з 02 червня поточного року до 01 грудня поточного року).

Премію отримують автори, що станом на момент підрахунку є працівниками НаУКМА, або особами, що навчаються в НаУКМА. Претенденти повинні підтримувати свої сторінки в реєстрі ORCID та/або в Google Академія в актуальному стані, а публікації повинні містити вірну афіліацію: для україномовних статей – Національний університет «Києво-Могилянська академія», для англомовних – National University of Kyiv-Mohyla Academy (згідно Наказу № 95 від 14.03.2016 р. "Про обов'язковість правильного афілювання співробітниками НаУКМА своїх публікацій").

Розмір премії розраховується для кожної публікації окремо і при визначенні її розміру враховуються:
а) кількість публікацій співробітника у виданнях, які включені у бази Scopus та Web of Science Core Collection (крім Emerging Sources Citation Index);
б) кількість співавторів публікацій;
в) квартиль журналу згідно Scopus та/або Web of Science

Коефіцієнти: I квартиль = 4, II квартиль = 3, III квартиль = 2, IV квартиль = 1, коефіцієнт для матеріалів конференції = 1 (для комп’ютерних дисциплін 2), коефіцієнт для монографій = 1 (для соціо-гуманітарних дисциплін = 2).



В окремих випадках за особливі успіхи у науково-дослідній роботі Президентом НаУКМА можуть бути встановлені додаткові премії кращим молодим науковцям (віком до 35 років), співробітникам, що опублікували статтю у журналах з високим імпакт-фактором і/або SJR для конкретної наукової галузі, співробітникам, які мають високі індивідуальні наукометричні показники (наприклад, h-індекс) у конкретній науковій галузі.

Подання переліку претендентів на премії здійснюється науковою бібліотекою згідно результатів моніторингу публікаційної активності співробітників НаУКМА. Бібліотека включає в Перелік тільки типи документів стаття (Article), рецензія (Review), матеріали конференції (Conference Proceeding), книга (Book), розділ книги (Book chapter). У Перелік не включаються рецензії на книги (Book reviews), замітки (Note), листи (Letter). Також бібліотека не включатиме документи, які автоматично потрапляють у Scopus з Medline (MEDLINE sourced).

 

З початку 2016 року відповідно до цього положення відбулося 12 преміювань, усього отримано 522 премії 134 дослідникам в тому числі у 2016 р. – 47 премій, 2017 р. – 31 премія, 2018 р. – 68 премій, 2019 р. - 78 премій,  2020 р. - 120 премій, 2021 р. - 104 премії. Ознайомитися із переліком премійованих та їх публікаціями можна за посиланням

Віртуальний музей НаУКМА

Цифрова колекція

Репозитарій

Путівник бібліотекою