• З 22 вересня бібліотека НаУКМА запрошує вас переглянути книжкову виставку. Книжкове зібрання поєднало в собі тематику до дня незалежності України – шлях становлення незалежної держави – та період російського вторгнення на нашу землю. Віримо, що вистоїмо, переможемо та відродимо свою країну! Чекаємо на вас для перегляду у 22 читальній залі Бібліотеки Антоновичів.
  • Оформлення списків літератури
    Допомога з вибором стилю оформлення бібліографії.
  • Допомога у аналізі видання на предмет хижацьких практик
    Перед подачею рукопису в журнал, авторам варто знати як обрати якісне видання, щоб опублікувати свої результати досліджень. Авторам потрібно ретельно перевіряти якість як традиційних журналів за передплатою, так і журналів відкритого доступу та видавців.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Пам'ять жертв Голодомору в Україні

alt=

Щороку, в четверту суботу листопада, українці запалюють свічку у вікні, щоб вшанувати пам'ять жертв Голодомору в Україні.

Читати далі

Оцифрування відеоматеріалів з фонду бібліотеки

alt=


Іменний фонд (ендавмент) Івана Кіндрата (США) Міжнародного Благодійного Фонду відродження Києво-Могилянської Академії започатковано у 2016 р. для підтримки досліджень (scholarships) в галузі історії України від найдавніших часів до сьогодення, в т.ч. історії Києво-Могилянської академії в усі часи її існування та розвитку.

Читати далі

24 листопада - санітарний день

alt=

Звертаємо увагу, що 24 листопада (п’ятниця) - санітарний день в Бібліотеці Антоновичів, Американській бібліотеці.

Читати далі

З Днем Гідності та Свободи!

alt=

Вітаємо незламний народ вільної країни
з Днем Гідності та Свободи!

Читати далі

27 жовтня - санітарний день

alt=

Звертаємо увагу, що 27 жовтня (п’ятниця) - санітарний день в Бібліотеці Антоновичів, Американській бібліотеці.

Для користувачів бібліотека не працює. 

Читати далі

Тиждень відкритого доступу 2023 в НаУКМА

alt=

23-29 жовтня - Тиждень Відкритого Доступу в Могилянці в рамках International Open Access Week 2023.

Читати далі

Використання ScienceDirect в НаУКМА за 1 півріччя 2021

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів. 

У січні-червні 2021 року користувачі бібліотеки НаУКМА активно користувались доступом до електронних книг на платформі ScienceDirect – бази даних, що дозволяє читати та завантажувати книги видавництва Elsevier, одного з 5 найбільших видавництв наукової літератури у світі.

Так, за 1 півріччя близько 2000 разів читачі відкривали книги на порталі ScienceDirect. Найбільшою популярністю в НаУКМА користувались такі книги:

Детальніше про роботу у ScienceDirect – у тренінгових матеріалах бібліотекарів НаУКМА:

Доступ до ScienceDirect триває з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2021 року і здійснюється: у локальній мережі (на кампусі) за посиланням  / віддалений доступ через корпоративну пошту НаУКМА, за посиланням).

Віртуальний музей НаУКМА

Цифрова колекція

Репозитарій

Путівник бібліотекою