Американська бібліотека ім. В. Китастого пропонує безліч цікавих заходів і подій для вивчення й популяризації англійської мови.

Дискусійні клуби – це можливість покращити навички розмовної англійської та дізнатися більше про американську культуру. Обирайте клуб, цікавий та зручний для вас. Щоп’ятниці English Speaking Club with KarinaKuzko (початок о 17:00). Приєднуйтесь до наших клубів, де можна практикувати англійську та брати участь у дискусіях щодо актуальних аспектів життя. Рівень володіння англійською мовою значення не має.

Кіноперегляди – щотижня в Американській бібліотеці відбуваються перегляди фільмів із власної кіноколекції. Ви маєте змогу дивитися стрічки мовою оригіналу та обговорювати їх, вдосконалюючи свою англійську у такий спосіб. Переглядати фільми можна індивідуально або групою в години роботи бібліотеки (Пн-Пт, 10:00-19:00), а також у рамках програми кінопереглядів (слідкуйте за графіком у Facebook).

Настільні ігри – ще один нетрадиційний спосіб вивчення англійської мови. Під час гри ви не лише вдосконалюєте знання слів, а й спілкуєтеся з іншими учасниками, вдосконалюючи навички живого спілкування. Американська бібліотека має хорошу колекцію настільних ігор, серед яких Monopoly7 WondersBoggleForbidden Island та багато інших. 

Періодика – гарний спосіб вивчати мову та слідкувати за світовими новинами одночасно. Бібліотека має хорошу, постійно оновлювану колекцію періодики. Ви можете ознайомитися із такими американськими виданням як Fortune, Time, The Economist, Harward Business Review, Newsweek, а також National Geographic, The New Yorker та ін. Посередництвом електронної платформи eLibraryUSA Американська бібліотека має також доступ до електронної періодики: ресурсів Press Reader та Flipster.

Книги – традиційний, але від того не менш дієвий спосіб вивчення англійської. Читайте світові бестселери, модних американських авторів, перечитуйте класику мовою оригіналу. Книги можна шукати за каталогом, переглядати просто на полицях (фонди бібліотеки відкриті), брати із собою додому 4 одиниці (термін видачі – два тижні). Американська бібліотека має також міні-колекції підліткової та дитячої літератури

Електронні ресурси - Американська бібліотека має численні безкоштовні онлайн-ресурси, що допомагають дорослим, підліткам та дітям вивчати англійську. Серед ресурсів є наукові видання, відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання та граматики. Детальніше про те, як користуватися електронними ресурсами eLibraryUSA – за посиланням.

За більш детальною інформацією щодо проведення чи участі у заходах звертайтеся до бібліотекарів Американської бібліотеки (телефон: +38 (044) 462-56-74, е-пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Адреса: Київ 04070, вул. Волоська 8/5, НаУКМА, корпус 4 кімната 116)