Пропам’ятний грант Юрія Паславського "Кращому читачеві наукової бібліотеки" щорічно отримує один студент бакалаврату та один студент магістеріуму. Грант надається за системне відвідування Бібліотеки, відсутність порушень правил та прихильність і допомогу бібліотеці у її діяльності, організації заходів, формування позитивного іміджу Бібліотеки НаУКМА у інформаційному просторі.

Грант Канадської Фундації Українських студій на проект «Розвиток колекції Ярослава Головача». У 2002 році в Канадській Фундації Українських студій коштом Зені Головач створено HOLOWACZ FAMILY FUND, щорічні відсотки якого використовуються для розвитку та утримання колекції Я. Головача в науковій бібліотеці НаУКМА (придбання нових книг, періодики, е-ресурсів, відповідного обладнання тощо).

Фонд імені Дж. Мейса – для підтримки колекції Дж. Мейса в Науковій бібліотеці НаУКМА та вивчення теми Голодомору.

Грант "Нові книги" Міжнародного благодійного фонду Відродження Києво-Могилянської Академії (МБФВ КМА) на поповнення бібліотечних фондів новими виданнями.

Грант на програмне забезпечення віддаленого доступу до ліцензійних електронних ресурсів від Києво-Могилянської Фундації Америки.