Дослідження COVID-19 у Brill Видавництво Brill Publishers робить загальнодоступною колекцію книг та наукових статей на такі теми, як охорона здоров'я, дистанційне навчання, кризові дослідження.
   Дослідження COVID-19 у Dimensions Для того, щоб забезпечити легкий доступ до інформації щодо спалаху вірусу COVID-19, база даних Dimensions створила глибокий лінк із повнотекстовими результатами пошуку досліджень, що стосуються COVID-19. Китайська академія наук (Chinese Academy of Sciences) рекомендувала дослідникам використовувати Dimensions як джерело всіх результатів досліджень вірусу.
   Дослідження COVID-19 у Publons Це індекс для пошуку всіх статей та препринтів про COVID-19, що оновлюється щодня. Шукайте статті, використовуючи фільтр ключових слів для пошуку у певних областях дослідження.
   Дослідження COVID-19 у ScienceDirect Elsevier надає повний доступ до досліджень COVID-19 для PubMed Central та інших баз даних з охорони здоров'я для прискорення боротьби з коронавірусом. Так, у базі даних ScienceDirect безкоштовно доступні повні тексти близько 20 000 наукових статей про вірус.
   Дослідження COVID-19 у Wiley Wiley робить колекцію журнальних статей та розділів книг про дослідження коронавірусу вільно доступною світовій науковій спільноті.