Центр учбової літератури

Видавництво «Центр учбової літератури» надає доступ до електронних версій книг. Зібрання нараховує понад 1200 книг власного видання за різною тематикою: аудит, бухгалтерський, кадровий облік; маркетинг; фінанси; правова література; економіка; гуманітарні науки; менеджмент; природничі та технічні науки.

Доступ за посиланням (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

Мультидисциплінарна

AGORA (Access to Global Online Research in Agriculture)

Програма, організована Продовольчою та Сільськогосподарською організацією ООН (Food and Agriculture Organization of the UN (FAO) і має на меті надати країнам, що розвиваються доступ до передових електронних ресурсів в галузі продовольства, сільського господарства, науки про навколишнє середовище і пов'язаних з ними соціальних, біологічних та екологічних наук. Колекція налічує більше 15 500 тисяч наукових журналів та 3300 книг від 82 видавництв.Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування базами -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.

Доступ у локальній мережі  / віддалений доступ

Сільське господарство, навколишнє середовище, біологія, суспільні науки

ARDI (Access to Research for Development and Innovation)

Програма співробітництва між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та науковими видавництвами, що має на меті спростити доступ до науково-технічної інформації в країнах, що розвиваються. Онлайн-платформа ARDI надає доступ до майже  30 000 журналів, книг та довідкових матеріалів від 100 видавництв. Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування базами -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.
 
Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ
Наука, техніка та технології

Cambridge University Press

Видавництво Кембриджського університету для інформаційної підтримки учнів, студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань. Зокрема, доступні матеріали з інженерії, комп’ютерних наук, математики, економіки, фізики, соціології, філософії, історії, лінгвістики тощо.

 
  Мультидисциплінарна 

EBSCO Academic Search Premier 

Повнотекстова мультидисциплінарна дослідницька база даних EBSCO має доступ до понад 6000 рецензованих журналів відкритого доступу та академічних видавництв.  

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ
 Мультидисциплінарна 

EBSCO Academic Search Ultimate

Мультидисциплінарна база даних від EBSCO, до якої входить більше 12 000 повнотекстових журналів, більш ніж 10 000 повнотекстових рецензованих журналів, більш ніж 5 200 повнотекстових журналів що індексуються у Web of Science та Scopus.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Мультидисциплінарна

EBSCO Business Source Premier

Повнотекстова база даних публікацій з бізнес дисциплін. Крім статей з топових тематичних журналів, включає дослідницькі, ринкові та галузеві звіти, профайли країн та SWOT аналіз. Тематично охоплює маркетинг, менеджмент, управління інформаційними системами, операційний менеджмент, бухгалтерський облік, фінанси та економіку.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Економіка, фінанси

EBSCO Communication Source

EBSCO Communication Source - це міждисциплінарна база даних та джерело інформації для науковців із вивчення засобів масової інформації, теорії комунікацій, організаційного спілкування, лінгвістики. Містить більш ніж 360 унікальних повнотекстових наукових журналів закритого доступу та тематичний тезаурус для перегляду предметів, що містить 11000 термінів.

Доступ до ресурсів став можливим завдяки Проекту "University Partnership for Pre-Service Training in Government Communications" для Києво-Могилянської школи врядування, який виконується за підтримки US Department of State Federal Assistance Award Університетом Індіани Блумінгтон, США і НаУКМА.

Детальніше про EBSCO Communication Source -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Мультидисциплінарна

EBSCO ERIC (Education Resources Information Center)

Ресурс, що надає доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. База містить понад  1 млн. записів та посилання на більше ніж 264 тис. повних текстів документів з 1966 року.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Психологія, педагогіка

EBSCO European Views of the Americas: 1493 to 1750

Бібліографічна база даних, що включає твори про Америку, опубліковані у Європі з 1493 по 1750 роки. База сформована на основі видання European Americana: A Chronological Guide to Works Printed In Europe Relating to the Americas, 1493-1750 та містить більше ніж 32.000 записів.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Історія

EBSCO GreenFile

База даних екологічної інформації, що пропонує доступ до наукових даних, урядових ресурсів, публічної інформації, присвячених впливу людей на навколишнє середовище. Тематичне спрямування:  глобальні зміни клімату, зелене будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, утилізація відходів та багато іншого. База даних містить понад 780 тисяч записів, з яких 11 тисяч мають повні тексти.   

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Екологія

EBSCO Health Source - Consumer Edition

Колекція науково-популярної інформації про здоров’я, орієнтована на споживачів. Об’єднує більше ніж 80 повнотекстових популярних журналів про здоров’я, серед яких American Fitness, Better Nutrition, Harvard Health Letter, Men's Health, Muscle & Fitness, Prevention, Vegetarian Times та інші. Містить також довідники, словники, клінічні звіти та багато іншого.

Детальніше про EBSCO Health Source - Consumer Edition -  у презентації.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Біологія, медицина

 

EBSCO Health Source: Nursing / Academic Edition

База даних охоплює актуальних тем із догляду за хворими, терапії, психічного здоров’я, медичного права та ін. Містить повні тексти з понад 350 журналів.

Детальніше про EBSCO Health Source: Nursing / Academic Edition -  у презентації.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Біологія, медицина

EBSCO LISTA (Library, Information Science and Technology Abstracts)

Профільна бібліографічна база даних для бібліотечних та інформаційних працівників, що індексує понад 600 журналів з наукометрії, бібліотекознавства, інформаційного менеджменту, каталогізації, класифікації тощо. Тезаурус бази складає 11 200 термінів, містить профілі авторів.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Бібліотечна справа, інформатика

 

EBSCO MasterFile Premier

Міждисциплінарна база даних, що містить повні тексти близько 1 700 видань, майже 500 тематичних довідників та більше 164 400 документів. Також у базі представлено колекцію зображень з більше ніж 502 000 фотографій, карт і прапорів.  

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Мультидисциплінарна

EBSCO MEDLINE

Бібліографічна база даних топових медичних журналів, яку створює U.S. National Library of Medicine. База складається із бібліографічних описів (21 млн записів) та резюме з більше ніж 5,6 тисяч наукових біомедичних журналів 60 мовами та використовує терміни.

Детальніше про EBSCO MEDLINE -  у презентації.  

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Біологія, медицина

EBSCO Newspaper Source

Доступ до повних текстів 45 національних американських та міжнародних газет (USA Today, The Washington Post, The Times, Christian Science Monitor, Toronto Star тощо), а також до 315 газет регіонального значення. Також є тексти стенограм  теле та радіо новин від CBS News, CNN, CNN International, FOX News, NPR та ін.   

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Новини, журналістика

EBSCO Public Administration Abstracts

Public Administration Abstracts - це бібліографічна база даних, що охоплює основні галузі державного управління, включаючи теорію державного управління, адміністративні структури та соціальні послуги, що містить колекцію з більш ніж 60 тис. ретельно відібраних з найважливіших джерел у цій дисципліні записів. Глибина колекції сягає 1958 року.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

Державне управління, право, політологія

EBSCO Regional Business News

Доступ до більш ніж 80 повнотекстових матеріалів регіональних видань з бізнесу, що охоплюють великі міста і сільські райони США і Канади, включи такі видання, як Arizona Business, Business North Carolina, Crain's New York Business, Des Moines Business Record, Enterprise Salt Lake City, Fort Worth Business Press, Orange County Business Journal, Westchester County Business Journal, тощо. База даних доповнює базу Business Source Complete і оновлюється щодня. 

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Економіка, фінанси, новини

EBSCO Teacher Reference Center

Бібліографічна база даних для освітян.  Індексує понад 200 назв рецензованих журналів, присвячених освіті різних рівнів (початкової, середньої та вищої), освіті учителів, кращим практикам навчання, навчальним програмам, медіа в освіті, грамотності, адміністративним питанням тощо.   

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Психологія, педагогіка

Flipster

Сервіс цифрових журналів нового покоління, який дозволяє користувачам переглядати свої улюблені журнали у своїй бібліотеці. Журнали доступні через веб-браузер. Користувачі Flipster можуть завантажувати журнали для читання вдома та\або зі свого пристрою. Доступні такі журнали, як: Time, Rolling Stone, Popular Science, Popular Mechanics, The New Yorker, National Geographic, Forbes, Foreign Policy, Enterpreneur, Bloomberg Businessweek, The Weekly Standard, The Atlantic, Reader's Digest, O the Oprah Magazine, American Craft, Wired. 

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Новини, журналістика

Gale in Context: Opposing Viewpoints

Провідний інтернет-ресурс, що висвітлює актуальні соціальні проблеми. Містить інформацію із 1700 журналів та газет. Кожна проблема висвітлюється із різних джерел та ракурсів, із врахування усіх точок зору, статистичними даними, науковими статтями та бібліографією. У такий спосіб питання висвітлюється із різних ракурсів і допомагає студентам розвинути інформаційну грамотність, навички критичного мислення, і знайти факти для власних обґрунтованих висновків. 

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Психологія, педагогіка, медіаосвіта

Gale In Context: Middle School

База даних, орієнтована на школярів старших класів та студентів, які новачки у наукових дослідженнях.  База об'єднує авторитетний зміст в різних форматах в одному інтерфейсі та має на меті розвивати навички пошуку інформації та інформаційної культури у підлітків. 

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Мультидисциплінарна

GOALI (Global Online Access to Legal Information)

Це онлайнова база даних, що надає доступ до юридичної інформації. База даних містить академічні та професійні рецензовані журнали, публікації у вибраних тематичних сферах права від провідних світових видавництв. Одна з п'яти програм, що складають Research4Life. Детальніше про користування базами -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Юридичні науки

HINARI (The Health InterNetwork Access to Research Initiative)

Проект Всесвітньої світової організації охорони здоров’я (WHO), який забезпечує для країн третього світу  та країн, що розвиваються доступ до 6,200 академічних журналів від 150 видавців з природничих, соціальних, технічних наук.
Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування HINARI -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.
 
Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ
 
 Біологія, медицина

JSTOR

Цифрова бібліотека журналів, книг та першоджерел. Ресурс має можливість повнотекстового пошуку, завантаженням файлів у PDF тощо. 

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Мультидисциплінарна

OARE (Online Access to Research in the Environment)

OARE надає доступ до рецензованих журналів, книг та баз даних про навколишнє середовище - до 11 500 наукових журналів, 27 000 електронних книг, 40 баз даних та інших інформаційних ресурсів. Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування OARE -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Біологія, екологія

PressReader

PressReader надає доступ до тисяч газет та журналів в режимі онлайн: 

- до українських газет і журналів, таких як: День, Газета по-українськи, Дзеркало Тижня, Країна, Гроші, Vogue Україна, Фокус, Сегодня, Корреспондент, тощо;

- а також до світової преси, наприклад: The Washington Post, New York Post, Daily Mail, The Guardian, Lonely Planet, People, The Daily Telegraph, The Independent, тощо.

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Новини, журналістика

ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT)

Найповніша у світі колекція докторських (PhD) і магістерських дисертацій. База включає інформацію про  дисертації починаючи із 1743 року до сьогодні (3,5 млн. робіт), Понад 1.5 млн. з яких – доступні для завантаження у форматі PDF (це усі дисертації з 1997 та вибірково - до 1997).  

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Мультидисциплінарна 
 

Research4Life 

надає установам онлайн-доступ до наукового та професійного рецензованого контенту та спрямовано на покращення викладання, дослідження та розробку політики в галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища та природничих і соціальних наук.

Вміст Research4Life згруповано в такі колекції:

Hinari є однією з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури.
AGORA — це колекція цифрових бібліотек у сферах харчування та сільського господарства.
ARDI надає доступ до науково-технічної інформації.
GOALI зосереджено на праві та соціальних науках, включаючи політику, економіку, філософію, історію тощо.
OARE збирає інформаційні ресурси про довкілля, включаючи екологію, географію, енергетику тощо.

Через платформу наразі доступно 198 000 ресурсів. 

З повним переліком видавництв можна ознайомитись за покликанням https://portal.research4life.org/content/publishers

На платформі Research4Life містить доступ до 174 681 назв книг, 42 722 назв наукових часописів, 92 довідкових джерел, 23 колекцій Відкритого Доступу зі 193 тематик.

  Мультидисциплінарна 

Springer eBooks 2017

База містить книги від міжнародної видавничої компанії Springer, що спеціалізується на виданні академічних книг та журналів. В НаУКМА здійснюється доступ до повнотекстових ресурсів порталу SpringerLink, а саме: колекції електронних книг Springer 2017. Колекція складається з 9 577 книг з різних спеціальностей: інформатика та комп'ютерні науки, інженерія, медицина та охорона здоров'я, соціологія, психологія та педагогіка.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Мультидисциплінарна

Springer eBook collection - Education

У рамках проекту  «Students' Mobility Capacity Building in Higher Education in Ukraine and Serbia / MILETUS» програми ERASMUS+ для науковців та студентів НаУКМА відкрито доступ до  SpringerLink's eBook collection - Education. Колекція містить монографії, підручники та довідкові видання, що охоплюють усі сфери освіти.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

Освіта

Віртуальний музей НаУКМА

ELIBUKR

Міжнародна конференція

Путівник бібліотекою