Центр учбової літератури

Видавництво «Центр учбової літератури» надає доступ до електронних версій книг. Зібрання нараховує понад 1200 книг власного видання за різною тематикою: аудит, бухгалтерський, кадровий облік; маркетинг; фінанси; правова література; економіка; гуманітарні науки; менеджмент; природничі та технічні науки.
На 2024 рік доступний передплатний пакет "пробний".

Доступ за посиланням (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

Мультидисциплінарна

AGORA (Access to Global Online Research in Agriculture)

Програма, організована Продовольчою та Сільськогосподарською організацією ООН (Food and Agriculture Organization of the UN (FAO) і має на меті надати країнам, що розвиваються доступ до передових електронних ресурсів в галузі продовольства, сільського господарства, науки про навколишнє середовище і пов'язаних з ними соціальних, біологічних та екологічних наук. Колекція налічує більше 15 500 тисяч наукових журналів та 3300 книг від 82 видавництв.Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування базами -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.

Доступ у локальній мережі  / віддалений доступ

Сільське господарство, навколишнє середовище, біологія, суспільні науки
 

 

Academic Search Premier 

Повнотекстова мультидисциплінарна дослідницька база даних EBSCO має доступ до понад 6000 рецензованих журналів відкритого доступу та академічних видавництв.  

Доступ триває з 24 жовтня 2022  року до 31 грудня 2023 року і здійснюється: в Американській Бібліотеці / віддалений доступ. 

 Мультидисциплінарна 

ARDI (Access to Research for Development and Innovation)

Програма співробітництва між Всесвітньою організацією інтелектуальної власності та науковими видавництвами, що має на меті спростити доступ до науково-технічної інформації в країнах, що розвиваються. Онлайн-платформа ARDI надає доступ до майже  30 000 журналів, книг та довідкових матеріалів від 100 видавництв. Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування базами -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.
 
Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ
Наука, техніка та технології
 

BookFlix 

BookFlix – це веб-сайт для вивчення англійської мови для початківців, який поєднує анімаційні вигадані історії та пов’язані публіцистичні книги.

Доступ триває з 1 січня 2022 року до 31 грудня 2023 року і здійснюється: в Американській Бібліотеці / віддалений доступ.

 Вивчення англійської мови 

Cambridge University Press

Видавництво Кембриджського університету для інформаційної підтримки учнів, студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань. Зокрема, доступні матеріали з інженерії, комп’ютерних наук, математики, економіки, фізики, соціології, філософії, історії, лінгвістики тощо.

 
  Мультидисциплінарна 

eBook Collection (EBSCOhost) 

База даних, що містить повні тексти книг з таких категорій: Архітектура та мистецтво, білгорафії та спогади, бізнес та економіка, ІТ, освіта, історія, право, література та критика, філософія, політологія.ю психологія.ю релігія, наука, соціологія, мовознавство, криміналістика тощо. 

Доступ: з 1 січня 2022 до 31 грудня 2023 в локальній мережі (на кампусі) / віддалений доступ.

 Мультидисциплінарна

EBSCO Academic Search Premier 

Повнотекстова мультидисциплінарна дослідницька база даних EBSCO має доступ до понад 6000 рецензованих журналів відкритого доступу та академічних видавництв.  

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ
 Мультидисциплінарна 

EBSCO European Views of the Americas: 1493 to 1750

Бібліографічна база даних, що включає твори про Америку, опубліковані у Європі з 1493 по 1750 роки. База сформована на основі видання European Americana: A Chronological Guide to Works Printed In Europe Relating to the Americas, 1493-1750 та містить більше ніж 32.000 записів.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Історія

EBSCO GreenFile

База даних екологічної інформації, що пропонує доступ до наукових даних, урядових ресурсів, публічної інформації, присвячених впливу людей на навколишнє середовище. Тематичне спрямування:  глобальні зміни клімату, зелене будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, утилізація відходів та багато іншого. База даних містить понад 780 тисяч записів, з яких 11 тисяч мають повні тексти.   

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Екологія

EBSCO LISTA (Library, Information Science and Technology Abstracts)

Профільна бібліографічна база даних для бібліотечних та інформаційних працівників, що індексує понад 600 журналів з наукометрії, бібліотекознавства, інформаційного менеджменту, каталогізації, класифікації тощо. Тезаурус бази складає 11 200 термінів, містить профілі авторів.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Бібліотечна справа, інформатика

EBSCO Teacher Reference Center

Бібліографічна база даних для освітян.  Індексує понад 200 назв рецензованих журналів, присвячених освіті різних рівнів (початкової, середньої та вищої), освіті учителів, кращим практикам навчання, навчальним програмам, медіа в освіті, грамотності, адміністративним питанням тощо.   

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Психологія, педагогіка

Flipster

Сервіс цифрових журналів нового покоління, який дозволяє користувачам переглядати свої улюблені журнали у своїй бібліотеці. Журнали доступні через веб-браузер. Користувачі Flipster можуть завантажувати журнали для читання вдома та\або зі свого пристрою. Доступні такі журнали, як: Time, Rolling Stone, Popular Science, Popular Mechanics, The New Yorker, National Geographic, Forbes, Foreign Policy, Enterpreneur, Bloomberg Businessweek, The Weekly Standard, The Atlantic, Reader's Digest, O the Oprah Magazine, American Craft, Wired. 

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Новини, журналістика

GOALI (Global Online Access to Legal Information)

Це онлайнова база даних, що надає доступ до юридичної інформації. База даних містить академічні та професійні рецензовані журнали, публікації у вибраних тематичних сферах права від провідних світових видавництв. Одна з п'яти програм, що складають Research4Life. Детальніше про користування базами -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Юридичні науки

HINARI (The Health InterNetwork Access to Research Initiative)

Проект Всесвітньої світової організації охорони здоров’я (WHO), який забезпечує для країн третього світу  та країн, що розвиваються доступ до 6,200 академічних журналів від 150 видавців з природничих, соціальних, технічних наук.
Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування HINARI -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.
 
Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ
 
 Біологія, медицина
 

JOURNALS.UA

База даних електронних журналів. Найбільший в Україні портал електронної преси, який зібрав на своїх сторінках майже всю періодику країни. Користувачі мають можливість читати журнали онлайн, а також завантажувати їх на мобільні пристрої. 

Є і безкоштовний доступ, а всі вибрані журнали додаються до бібліотеки користувача, залишаючись назавжди його власністю. 

Доступ за логіном та паролем.

 Мультидисциплінарна

JSTOR

Цифрова бібліотека журналів, книг та першоджерел. Ресурс має можливість повнотекстового пошуку, завантаженням файлів у PDF тощо. 

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Мультидисциплінарна

Kanopy 

Стрімінгова база даних з відео добіркою документальних фільмів, які досліджують найбільш надихаючі та цікаві теми сучасності в Сполучених Штатах. Повний список назв Kanopy (Excel 54 KB). 

Документальне відео про США 

Kluwer Law Online

Kluwer Law Online — це колекція з двадцяти восьми журналів присвячених ключовим аспектам міжнародного права.  Ця база даних надає своєчасну інформацію та аналіз останніх подій у міжнародному, регіональному та національному законодавстві, нормативних актах і прецедентному праві в таких сферах практики :

- Арбітраж, судові процеси та посередництво;
- Порівняльне правознавство;
- Закон про конкуренцію;
- Корпоративне та комерційне право;
- Екологічне та енергетичне право;
- Право Європейського Союзу;
- Право інтелектуальної власності;
- Трудове право;
- Податкове право;
- Торгове право;
- Транспортне право.

Передплата охоплює журнальні статті за останні два роки та триватиме до 30 вересня 2024
Доступ у локальній мережі НаУКМА за посиланням.

Право

OARE (Online Access to Research in the Environment)

OARE надає доступ до рецензованих журналів, книг та баз даних про навколишнє середовище - до 11 500 наукових журналів, 27 000 електронних книг, 40 баз даних та інших інформаційних ресурсів. Одна із п'яти баз, що входять до пакету Research4Life. Детальніше про користування OARE -  у презентації та у  відеозаписі вебінару.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Біологія, екологія

Oxford Academic

Oxford Academic - це наукова інформаційна платформа з доступом до понад 40000 книг та 500 часописів з таких галузей знань як : право, медицина, мистецтво та гуманітарні науки, соціальні науки та ін.
Доступ у локальній мережі НаУКМА за посиланням.

Мультидисциплінарна 

PressReader

PressReader надає доступ до тисяч газет та журналів в режимі онлайн: 

- до українських газет і журналів, таких як: День, Газета по-українськи, Дзеркало Тижня, Країна, Гроші, Vogue Україна, Фокус, Сегодня, Корреспондент, тощо;

- а також до світової преси, наприклад: The Washington Post, New York Post, Daily Mail, The Guardian, Lonely Planet, People, The Daily Telegraph, The Independent, тощо.

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Новини, журналістика

ProQuest Dissertations & Theses Global (PQDT)

Найповніша у світі колекція докторських (PhD) і магістерських дисертацій. База включає інформацію про  дисертації починаючи із 1743 року до сьогодні (3,5 млн. робіт), Понад 1.5 млн. з яких – доступні для завантаження у форматі PDF (це усі дисертації з 1997 та вибірково - до 1997).  

Доступ у локальній мережі (для отримання логіну і паролю заповніть анкету)

 Мультидисциплінарна 
 

Research4Life 

надає установам онлайн-доступ до наукового та професійного рецензованого контенту та спрямовано на покращення викладання, дослідження та розробку політики в галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища та природничих і соціальних наук.

Вміст Research4Life згруповано в такі колекції:

Hinari є однією з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури.
AGORA — це колекція цифрових бібліотек у сферах харчування та сільського господарства.
ARDI надає доступ до науково-технічної інформації.
GOALI зосереджено на праві та соціальних науках, включаючи політику, економіку, філософію, історію тощо.
OARE збирає інформаційні ресурси про довкілля, включаючи екологію, географію, енергетику тощо.

Через платформу наразі доступно 198 000 ресурсів. 

З повним переліком видавництв можна ознайомитись за покликанням https://portal.research4life.org/content/publishers

На платформі Research4Life містить доступ до 174 681 назв книг, 42 722 назв наукових часописів, 92 довідкових джерел, 23 колекцій Відкритого Доступу зі 193 тематик.

  Мультидисциплінарна 

Springer eBooks 2017

База містить книги від міжнародної видавничої компанії Springer, що спеціалізується на виданні академічних книг та журналів. В НаУКМА здійснюється доступ до повнотекстових ресурсів порталу SpringerLink, а саме: колекції електронних книг Springer 2017. Колекція складається з 9 577 книг з різних спеціальностей: інформатика та комп'ютерні науки, інженерія, медицина та охорона здоров'я, соціологія, психологія та педагогіка.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

 Мультидисциплінарна

Springer eBook collection - Education

У рамках проекту  «Students' Mobility Capacity Building in Higher Education in Ukraine and Serbia / MILETUS» програми ERASMUS+ для науковців та студентів НаУКМА відкрито доступ до  SpringerLink's eBook collection - Education. Колекція містить монографії, підручники та довідкові видання, що охоплюють усі сфери освіти.

Доступ  у локальній мережі / віддалений доступ

Освіта