ACM (Association for Computing Machinery) Digital Library 

Безплатний доступ до цифрової бібліотеки ACM (DL), включаючи весь портфель публікацій ACM, складається з приблизно 70 журналів, 200 матеріалів щорічних конференцій, інформаційних бюлетенів, вебсайтів і мультимедійних файлів.

Також включено інтегрований посібник з комп’ютерної літератури, повну реферативну базу даних що відстежує бібліометричні показники для понад трьох мільйонів записів публікацій.

Включено доступ до архіву всіх публікацій ACM, починаючи з першого випуску чи тому кожної публікації.

Доступ за посиланням.

Комп’ютерні науки


ASTM Compass

ASTM Compass® — це велика колекція провідних стандартів та інженерно-технічної інформації. Містить матеріали з таких галузей: аерокосмічна, хімічна, цивільна, екологічна,
геологічна, здоров'я та безпека, механічна, ядерна, нафта, ґрунтознавство та сонячна інженерія. У всьому світі понад 1500 академічних і науково-дослідних установ використовують ASTM Compass, в т.ч. 90% 100 найкращих університетів світу.
Матеріали доступні для тестування: книги, часописи, стандарти, дослідження. Зверніть увагу, що документи доступні виключно в режимі перегляду.

Тестовий доступ з 23 серпня 2023 року.

 

Технічні науки
 

Cambridge Core

Видавництво Cambridge University Press пропонує безкоштовний доступ до власних журналів для всіх державних установ України у 2022 та 2023 роках. Видавництво також пропонує дослідникам університетів опублікувати свої статті в журналах Cambridge University Press у відкритому доступі безкоштовно.

20000 назв книг та 380 назв журналів з таких галузей:

· Cоціальні
· Гуманітарні
· Технічні
· Природничі

Доступ діє на період воєнного стану.

 Мультидисциплінарна
 
IOPSCIENCE (IOP Publishing) є одним із провідних видавців наукової літератури у світі, і його каталог включає понад 200 журналів, що охоплюють широкий спектр тем у галузі фізики, техніки, астрономії та інших наук.
 
Тестовий доступ З 7 вересня 2023 до 31 грудня 2025 в мережі НаУКМА за посиланням.
Природничих та точних наук