• З 22 вересня бібліотека НаУКМА запрошує вас переглянути книжкову виставку. Книжкове зібрання поєднало в собі тематику до дня незалежності України – шлях становлення незалежної держави – та період російського вторгнення на нашу землю. Віримо, що вистоїмо, переможемо та відродимо свою країну! Чекаємо на вас для перегляду у 22 читальній залі Бібліотеки Антоновичів.
  • Оформлення списків літератури
    Допомога з вибором стилю оформлення бібліографії.
  • Допомога у аналізі видання на предмет хижацьких практик
    Перед подачею рукопису в журнал, авторам варто знати як обрати якісне видання, щоб опублікувати свої результати досліджень. Авторам потрібно ретельно перевіряти якість як традиційних журналів за передплатою, так і журналів відкритого доступу та видавців.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Зі святом Великодня!

alt=

Великдень — це не лише час для зустрічей та смачних страв, але й час для піднесення духу та спільної молитви за мир.

Читати далі

День пам'яті Джеймса Мейса

alt=

3 травня - 20 роковини з дня смерті Джеймса Мейса

Читати далі

Графік роботи бібліотеки 4 травня

alt=

Наукова бібліотека НаУКМА вітає своїх користувачів зі світлим святом Великодня!

Читати далі

26 квітня – День пам’яті Чорнобильської трагедії

alt=

Сьогодні згадуємо про трагічну подію, що сталася 26 квітня 1986 року - Чорнобильську катастрофу.

Читати далі

Киця Буккиця

alt=

Зустрічайте нашу нову родзинку - кумедну та неймовірно пухнасту кицю Буккицю! 

Читати далі

В НаУКМА ухвалили наказ про створення профілів у Google Scholar

У НаУКМА ухвалено Opens external link in new windowнаказ №29 про забезпечення представлення науково-педагогічних працівників НаУКМА в базі даних Google Scholar. Цей наказ має на меті якомога повніше відобразити наукову діяльність співробітників Києво-Могилянської академії через представлення в базах даних.


До 1 березня 2018-го року дослідники мають створити та / або відредагувати існуючі Opens external link in new windowпрофілі в Google Scholar відповідно до вимог. До інституційного репозитарію eKMAIR вже доданоOpens external link in new window інструкцію.

Проте могилянські науковці можуть отримати допомогу зі створенням та / чи редагуванням профілю. Бібліотека НаУКМА пропонує індивідуальні консультації та тренінги у разі запиту з кафедри чи від групи дослідників НаУКМА.  Для замовлення тренінгу зі створення профілю та користування базою даних Google Scholar слід заповнити форму. Opens external link in new windowДетальніше.

Віртуальний музей НаУКМА

Цифрова колекція

Репозитарій

Путівник бібліотекою