• З 22 вересня бібліотека НаУКМА запрошує вас переглянути книжкову виставку. Книжкове зібрання поєднало в собі тематику до дня незалежності України – шлях становлення незалежної держави – та період російського вторгнення на нашу землю. Віримо, що вистоїмо, переможемо та відродимо свою країну! Чекаємо на вас для перегляду у 22 читальній залі Бібліотеки Антоновичів.
  • Оформлення списків літератури
    Допомога з вибором стилю оформлення бібліографії.
  • Допомога у аналізі видання на предмет хижацьких практик
    Перед подачею рукопису в журнал, авторам варто знати як обрати якісне видання, щоб опублікувати свої результати досліджень. Авторам потрібно ретельно перевіряти якість як традиційних журналів за передплатою, так і журналів відкритого доступу та видавців.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

Новий відео-огляд про Zotero

alt=

Якщо ви ще не користуєтеся бібліографічним менеджером Zotero, настав час познайомитися з цим потужним інструментом!

Читати далі

14 вересня – День українського кіно!

alt=

Сьогодні наше кіно є не просто мистецтвом, а потужним голосом, що розповідає світові правду про боротьбу, мужність і надію України.

Читати далі

Cтажування у Науковій бібліотеці

alt=

Вітаємо всіх із початком нового навчального року! Це час нових знань, можливостей та цікавих викликів. Бажаємо вам натхнення, успіхів та наполегливості на цьому шляху!

Читати далі

День народження Елеонори Соловей

alt=

8 вересня відзначає свій 80-річний ювілей Елеонора Степанівна Соловей.

Читати далі

Вітаємо першокурсників - 2024!

alt=

Могилянська бібліотека щиро вітає першокурсників! Бажаємо цікавого, плідного та пізнавального навчання, творчих успіхів та нових відкриттів на шляху до знань в стінах НаУКМА!

Читати далі

Вшановуємо пам’ять Володимира Панченка

alt=

2 вересня - вшановуємо пам’ять видатного українського літературознавця, критика, письменника, культурного діяча та громадського активіста Володимира Панченка.

Читати далі

30 травня 2020 року виповнюється 105 років від дня народження Ігоря Губаржевського (30.05.1905, с. Дерешова Ново-Ушицького повіту Кам’янець-Подільської губернії; нині: Мурованокуриловецький р-н Вінницької обл. – 05.11.1970, Нью-Йорк) – мовознавця, публіциста, перекладача, редактора, церковного діяча.

Запрошуємо 13-го травня о 11:30 до Могилянської бібліотеки на зустріч з Лесею Орляк та презентацію її книги спогадів «Ти зробив усе, що зміг».

15 травня 2018 відбулося відкриття виставки "На горі. Ігор Костецький і доба "мистецького безвізу". Могилянська бібліотека надала для експозиції 41 книжку, кілька архівних документів та близько 20 мистецьких творів з наших колекцій.

НаУКМА долучається до Всеукраїнського фестивалю науки, і одним із заходів, до якого запрошуємо науковців, студентів і викладачів, усіх, кому цікаві питання наукової етики і грамотного використання пошукових ресурсів, є семінар-тренінг «Сучасний дослідник в інформаційному просторі: виклики часу», що відбудеться з 12:00 до 14:00 16-го травня 2018 року в Американській бібліотеці ім. Віктора Китастого.

16 травня о 17:00 запрошуємо Вас на тренінг «Research4Life: доступ до рецензованих наукових публікацій».

23 травня о 17:00 запрошуємо користувачів бібліотеки НаУКМА на тренінг з оформлення бібліографічного списку.

23 травня 2018 р. о 17:00 запрошуємо могилянців на тренінг з оформлення бібліографічного списку. Розглянемо основні правила укладання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, а також які міжнародні стилі цитування затверджені в Україні Міністерством освіти і науки.

Шановні читачі! Звертаємо увагу, що 26 травня (п’ятниця) - санітарний день в Бібліотеці Антоновичів, Філологічній бібліотеці,  Американській бібліотеці.
Для користувачів бібліотека не працює. 

3 травня до Наукової бібліотеки НаУКМА завітала українська письменниця, учасниця Нью-Йоркської літературної групи, почесна докторка НаУКМА Віра Вовк.

Могилянські дослідники зобов'язані підтримувати та редагувати власні профілі в Googel Scholar, але чи всі можливості та інструменти Google Scholar Вам знайомі?

Запрошуємо могилянців 30 травня 2018 р. на тренінг, під час якого розповімо про передплачений в університеті ресурс eLibraryUSA.

Тиждень лишився до завершення безкоштовного тестового доступу до матеріалів німецького наукового видавництва Opens external link in new windowDeGruyter яке спеціалізується на академічній літературі.

8-9 травня названі Днями пам'яті та примирення відповідно до резолюції Генеральної асамблеї ООН.

Нагадуємо, що закінчується тестовий доступ до онлайн-сервісу із оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

У виставковій залі на 2-му поверсі Музею НаУКМА з нагоди 100-річчя проголошення Гетьманату створили виставку на основі книжок і архівних документів з колекцій Наукової бібліотеки НаУКМА.

Під час карантину з дому можна легко і швидко заходити в бази даних eLibraryUSA. В нашому підрозділі Американська бібліотека ім. Віктора Китастого відкрили доступ для користувачів бібліотеки, для цього потрібно лише заповнити форму.

Бібліотека НаУКМА розпочинає тестовий доступ до книжкової колекції від компанії EBSCO Publishing - EBSCO eBooks Harvard Business Review Press Subscription Collection.

У розпалі написання кваліфікаційних робіт. Могилянська бібліотека нагадує, що випускники НаУКМА-2020 після захисту зможуть лишити спадок майбутнім могилянцям в електронному архіві Києво-Могилянської академії eKMAIR.

Запрошуємо могилянських викладачів, студентів, аспірантів взяти участь у циклі заходів від Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія»!

Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки НаУКМА постійно слідкує за присутністю Академії в інформаційному просторі, збирає, каталогізує та готує інформаційні бюлетені “Публікації про НаУКМА та публікації викладачів НаУКМА у засобах масової інформації”.

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки веде постійну роботу з відслідковування публікацій викладачів та згадок про НаУКМА у пресі. Результатом цієї роботи є випуск  Інформаційного бюлетеня "Публікації в пресі про НаУКМА ".

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки веде постійну роботу з відслідковування публікацій викладачів та згадок про НаУКМА у пресі. Результатом цієї роботи є випуск  Інформаційного бюлетеня "Публікації в пресі про НаУКМА ".

30–31 травня відбудеться Міжнародна конференція до 100-річчя Омеляна Пріцака.

У травні 2019-го нам подарували не путівник, не фотоальбом, не довідник, але все це під однією обкладинкою: «Interesting Kyiv» - 120 статей про Київ англійською мовою. Для наших студентів це джерело інформації і лексики, щоб розповідати про Київ та Україну англомовним друзям.

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки веде постійну роботу з відслідковування публікацій викладачів та згадок про НаУКМА у пресі. Результатом цієї роботи є випуск  Інформаційного бюлетеня "Публікації в пресі про НаУКМА ".

Шановні користувачі! В НаУКМА розпочався тестовий доступ до повнотекстової колекції підручників видавництва «Центр учбової літератури».

Запрошуємо до бібліотеки НаУКМА могилянських дослідників на тренінг з користування наукометричною базою Opens external link in new windowScopus.

Віртуальний музей НаУКМА

Цифрова колекція

Репозитарій

Путівник бібліотекою