Особові колекції

Британський проект «Бібліотека тисячоліття», створений на основі перевидання книг серії Everyman's Library: 251 томів (233 назв) творів класичної літератури в перекладах англійською мовою , а також традиційну англійську літературу всіх періодів.
У «Бібліотеку тисячоліття» входять твори усіх визначних авторів — починаючи із Шекспіра, Данте, Гомера і Рабле, закінчуючи Пушкіним, Достоєвським, Бальзаком, Золя.
Видавці серії не забули і такі визнані пам’ятки людської мудрості, як Індуїстські Манускрипти, Коран, Біблія. У серії представлені також шедеври англійської літератури: «Сонети» Шекспіра, «Холодний дім» і «Великі сподівання» Чарльза Діккенса, «Поезії» Кітса, «1984» Оруелла.
Російську літературу репрезентують «Капітанська дочка» Пушкіна, «Герой нашого часу», Лермонтова, «Брати Карамазови», «Біси», «Злочин і кара» Достоєвського, «Обломов» Гончарова, «Батьки і діти» Тургенєва, «Майстер і Маргарита» Булгакова, «Доктор Живаго» Пастернака та ін.

У 2001 році Наукова бібліотека НаУКМА, як і інші 60 бібліотек України, отримала цю колекцію в дарунок від Британської Ради в Україні.

Колекція повністю представлена в електронному каталозі.

Каталог бібліотеки Millennium Library .

Паспорт колекції.