Вітаємо зі вступом до Києво-Могилянської академії!

З 3.06.19 р. до 31.08.19 для користувачів працює лише читальна зала 22  бібліотеки Антоновичів

Наукова бібліотека НаУКМА отримала тестовий доступ до бази LIBRARIA – Архів української періодики онлайн.

29 серпня 2019 р. до Наукової бібліотеки передали "Іліаду" Гомера 1897 року видання, котра знайшлася під підлогою у Староакадемічному корпусі Національного університету "Києво-Могилянська академія" кількома днями раніше.

Гарні новини: студенти та викладачі НаУКМА матимуть доступ до баз даних EBSCO протягом усього навчального року 2019-2020, адже їх було передплачено для бібліотеки НаУКМА на 2020 рік.

Шановні друзі й користувачі, вітаємо з Днем незалежності та Днем прапора!

З першого вересня 2018 року починають діяти Opens external link in new windowнові правила запису до бібліотеки.

Шановні студенти першого року навчання (бакалаври і магістри), до отримання студентських ви також можете користуватися бібліотекою. Для цього слід отримати в бібліотеці тимчасовий читацький, який дозволяє користуватися формуляром, робити замовлення з електронного каталогу, а також брати видання для користування до моменту отримання студентського квитка.    

Києво-Могилянська академія посіла 13-те місце у липневому Вебометричному рейтингу університетів, який уклала іспанська дослідницька група Лабораторія Cybermetrics. 

Список баз даних платформи Research4Life, доступних для дослідників у НаУКМА, поповнився базою Opens external link in new windowGOALI - Global Online Access to Legal Information.