Шановні студенти першого року навчання!

Сьогодні 28 жовтня о 16-30 відбудеться Лекція «Про Могилянку та могилянські цінності» від почесного Президента НаУКМА (1991-2007) В.С. Брюховецького в курсі Вступу до Могилянських студій  для факультетів  - ФПвН, ФПрН, ФСНСТ. Приєднатись за посиланням.

Академічна доброчесність - одна з важливих умов розвитку якісної вищої освіти в Україні.

Підтримуючи рух Відкритого Доступу (Open Access) та Відкритої Науки (Open Science), Національний Університет «Києво-Могилянська академія» приєднався до Initiative for Open Citations (I4OC)відкривши посилання та інші метадані, які наукові видання НаУКМА передають у Crossref.

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу 2019 проходить під гаслом «Open for Whom? Equity in Open Knowledge» – «Відкриті для кого? Рівність доступу до відкритих знань».

Протягом 17 жовтня – 20 листопада 2019 студенти та викладачі Національного Університету «Києво-Могилянська академія» мають доступ до правничих баз даних компанії Wolters Kluwer

Могилянці - 404! Запрошуємо усіх поринути у атмосферу справжнього родинного тепла та затишку!

Запрошуємо на інавгураційну лекцію Почесного доктора НауКМА Євгена Чолія.

Могилянська бібліотека працює за наступним розкладом:

30 жовтня запрошуємо на презентацію нових видань Володимира Свідзінського (1885 – 1941) – поета і перекладача доби «Розстріляного відродження», а також книжок про нього. Народжений 8 жовтня, поет загинув за трагічних обставин 18 числа цього місяця. Долучимо до контексту і творчість поетів Нью-Йоркської групи – шанувальників та перекладачів Свідзінського.

22-26 жовтня 2018 запрошуємо приєднуватися до заходів, що присвячені Всесвітньому тижню відкритого доступу. Цього року темою обрано Designing Equitable Foundations for Open Knowledge («Створення рівних умов для відкритих знань»).

Шановні читачі, у зв’язку з Днем захисника України та 403-літтям Києво-Могилянської академії, Наукова бібліотека НаУКМА буде зачинена 14, 15 жовтня

До уваги біологів НаУКМА! До 31 жовтня можна вільно завантажувати підбірку статей на платформі Springer.

3 жовтня о 18:30 у НаУКМА відбудеться презентація книги нашого випускника (ФЕН-2008) Володимира Стецика "Розворот".