31 жовтня відзначають Всесвітній день міст. До цього свята пропонуємо вам почитати видання про українські міста, зокрема три наші новинки.

Дякуємо за новинки, які отримали в дарунок від нашого багаторічного партнера, видавництва «Дух і літера».

Санітарний день в Бібліотеці Антоновичів та Філологічній бібліотеці.

Для користувачів бібліотека не працює.

 

Графік роботи бібліотеки з 25 жовтня

Продовжуємо розповідати про новинки Могилянської бібліотеки. Сьогодні згадуємо двох дисидентів – Василя Стуса і Миколу Руденка.

Запрошуємо користувачів Наукової Бібліотеки НаУКМА долучитись 27 жовтня 2021, о 14:00-16:30 до вебінару з онлайн трансляцією в youtube.

Нещодавно фонди Могилянської бібліотеки поповнила підбірка новинок видавництва «Кліо». Серед них і цікаві праці наших викладачів.

2021 року Києво-Могилянська академія відзначає 406 років від заснування. Фонди Наукової бібліотеки чимало можуть розповісти про її історію.

До 30-річчя відновленої Академії в електронний архів долучили ще одну могилянську газету – «Майдан Могилянка». 

Вітаємо захисників і захисниць України з їхнім святом! Користуючись нагодою, хочемо представити новинку по темі, що вже є в нашому фонді -  «Історія війн і військового мистецтва». 

Шановні користувачі Бібліотеки НаУКМА, повідомляємо про зміни у розкладі у зв'язку з державним святом (14 жовтня).

Санітарний день в Бібліотеці Антоновичів, Бібліотеці ресурсного центру вивчення англійської мови, Філологічній бібліотеці.

Шановні студенти першого року навчання!

Сьогодні 28 жовтня о 16-30 відбудеться Лекція «Про Могилянку та могилянські цінності» від почесного Президента НаУКМА (1991-2007) В.С. Брюховецького в курсі Вступу до Могилянських студій  для факультетів  - ФПвН, ФПрН, ФСНСТ. Приєднатись за посиланням.

До Дня академії 15 жовтня 2020 року традиційно відзначили досягнення працівників університету.

405 років у цих стінах здобувають освіту українські студенти.

14 жовтня (середа) – святковий деньДля користувачів бібліотека не працює

В цей день Україна відзначає три славетних свята – День захисника Вітчизни, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Від усього серця вітаємо з  цими знаменними святами всіх чоловіків України!

Міжнародна щорічна конференція «Наукова комунікація в цифрову епоху» (#SCDA20) відбувається вже 8-й рік поспіль.
Цього року ми знов хотіли б бачити всіх в НаУКМА, і кілька разів переносили дати проведення, але карантин продовжує вносити свої корективи.
І все ж:  конференція #SCDA20  відбудеться онлайн:  22-23 жовтня 2020 р. Програма конференції.

Вітаємо всіх читачів, запрошуємо разом з нами пірнути в різноманіття новинок осені, які вже потрапили на наші полиці.

У цей складний для бібліотек час ми продовжуємо надавати послуги користувачам, дотримуючись усіх необхідних заходів безпеки.

Академічна доброчесність - одна з важливих умов розвитку якісної вищої освіти в Україні.

Підтримуючи рух Відкритого Доступу (Open Access) та Відкритої Науки (Open Science), Національний Університет «Києво-Могилянська академія» приєднався до Initiative for Open Citations (I4OC)відкривши посилання та інші метадані, які наукові видання НаУКМА передають у Crossref.

Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу 2019 проходить під гаслом «Open for Whom? Equity in Open Knowledge» – «Відкриті для кого? Рівність доступу до відкритих знань».

Протягом 17 жовтня – 20 листопада 2019 студенти та викладачі Національного Університету «Києво-Могилянська академія» мають доступ до правничих баз даних компанії Wolters Kluwer

Могилянці - 404! Запрошуємо усіх поринути у атмосферу справжнього родинного тепла та затишку!

Запрошуємо на інавгураційну лекцію Почесного доктора НауКМА Євгена Чолія.

Могилянська бібліотека працює за наступним розкладом:

30 жовтня запрошуємо на презентацію нових видань Володимира Свідзінського (1885 – 1941) – поета і перекладача доби «Розстріляного відродження», а також книжок про нього. Народжений 8 жовтня, поет загинув за трагічних обставин 18 числа цього місяця. Долучимо до контексту і творчість поетів Нью-Йоркської групи – шанувальників та перекладачів Свідзінського.

22-26 жовтня 2018 запрошуємо приєднуватися до заходів, що присвячені Всесвітньому тижню відкритого доступу. Цього року темою обрано Designing Equitable Foundations for Open Knowledge («Створення рівних умов для відкритих знань»).

Шановні читачі, у зв’язку з Днем захисника України та 403-літтям Києво-Могилянської академії, Наукова бібліотека НаУКМА буде зачинена 14, 15 жовтня

До уваги біологів НаУКМА! До 31 жовтня можна вільно завантажувати підбірку статей на платформі Springer.

3 жовтня о 18:30 у НаУКМА відбудеться презентація книги нашого випускника (ФЕН-2008) Володимира Стецика "Розворот".