У Національному Університеті «Києво-Могилянська академія» на магістерській програмі Костянтин Борисович Сігов читає авторський курс лекцій «Європейська культура: конфлікт інтерпретацій». Книжки дарував із перших днів відновлення Києво-Могилянської академії, працюючи тут. Але остаточно вирішено створити особову бібліотеку лише наприкінці 2016 року. На 1.01.2024 року колекція становить 2517 прим. / 1759 назв. Колекція здебільшого гуманітарного профілю, оскільки таким є коло інтересів її дарувальника.
Костянтин Сігов – учений-філософ та громадський діяч, директор Центру Європейських гуманітарних досліджень Національного університету «Києво-Могилянська академія» та науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера», головний редактор журналу «Дух і Літера».
Народився в Києві 31 травня 1962 року. 1984 року закінчив Київський інженерно-будівельний інститут. 1986 року вступив до аспірантури Інституту філософії ім. Г. С. Сковороди НАН України. Тут Костянтин Сігов захищає кандидатську дисертацію «Гра як проблема філософської антропології» (1990 р). 1986-1991 рр. працює в Інституті філософії НАН та обіймає посаду ученого секретаря Філософського товариства України. Входить до редакційної ради журналу «Філософська та соціологічна думка» (1989-1995). 1991 року їде на стажування до Колеж де Франс (Париж). 1992-1994 рр.. Костянтин Сігов викладає як асоційований професор у паризькій Вищій Школі Соціальних Досліджень. З 1992 р. починає працювати в Університеті «Києво-Могилянська академія» як керівник створеної ним Франко-української лабораторії, яка з 1996 року стає Центром європейських гуманітарних досліджень.
1992 року Костянтин Сігов створює науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера», керівником якого є і сьогодні. У 1997 році бере участь у створенні журналу «Дух і Літера» і до цього часу залишається його головним редактором. Видавничі проекти стають основою для розвитку наукових контактів та спільних досліджень з провідними європейськими науковими школами. У межах цих проектів в Київ з лекціями приїздять такі відомі вчені як Поль Рікер, Жорж Ніва, Райнхардт Козеллек, Ютта Шеррер, П’єр Асснер, Калліст Уер, Джонатан Саттон, Барбара Кассен та інші. Їхні виступи в Україні опубліковано в журналі «Дух і Літера».
Костянтин Сігов є автором понад 50 наукових праць, присвячених питанням філософії та історії культури, філософської антропології, етики та мистецтвознавства. Дослідження Костянтина Сігова надруковані в наукових виданнях Франції, Німеччини, США, Великобританії, Італії, Швейцарії, Швеції. Костянтин Сігов має широкий досвід викладання французькою та англійською мовами в університетах Сорбонни, Оксфорду, Стенфорду, Женеви, Лувену та ін. Французьке міністерство вищої освіти та наукових досліджень нагородило його Орденом академічної відзнаки та почесним званням Chevalier dans l'Ordre des Palmes Academiques.

Колекція повністю представлена в електронному каталозі.

Паспорт колекції.