Opens external link in new windowThe Times Digital Archive  - це повнотекстовий ресурс, що надає доступ до факсиміле більш ніж 200 років існування газети The Times, одного з найбільш популярних ресурсів для висвітлення новин 18, 19 та 20 століття.

Протягом лютого 2020 в НаУКМА відбуватиметься тестовий доступ до психологічної бази даних Opens external link in new windowAPA’s PsycTherapy.

В рамках Opens external link in new windowДнів науки в НаУКМА 2020, Наукова Бібліотека проводить семінар "Електронні ресурси для науки і освіти: огляд ліцензійних баз даних, доступних в НаУКМА".

А Ви вже бачили у Могилянській бібліотеці продовження серії Видавництво Старого Лева про митців?

Шановні користувачі!

Запрошуємо 31 січня о 17:00 до 25-ї зали Бібліотеки Антоновичів на презентацію 5 номера "Kyiv-Mohyla Humanities Journal".Як науковий журнал може сприяти розвитку кар'єри? Як опублікуватись в журналі, який індексується у "Web of Science", безкоштовно? Приходьте  на презентацію до бібліотеки та дізнайтесь!

Шановні користувачі, з 1-го січня 2019 року пеня за один примірник, затриманий на один день, становить 3 гривні відповідно до Opens external link in new windowНаказу про пеню і платні послуги № 304.

Запрошуємо могилянську спільноту на презентацію книги гостьового професора Києво-Могилянської академії Даніеля Григорчука «Міф та божевілля».

У НаУКМА передплачено доступ до електронних версій журналів на платформі Opens external link in new windowJournalsUA. Тепер користувачі Бібліотеки НаУКМА зможуть читати 8 українських періодичних видань у режимі онлайн.

7 січня виповнюється 70 років старшій викладачці НаУКМА Л.І. Брюховецькій. 

У грудні 2018 р. відбулося чергове преміювання науковців НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в наукометричних базах Scopus та/чи Web of Science Core Collection.

У НаУКМА передплачено доступ до баз даних Research4Life на 2019 рік.

Opens external link in new windowResearch4Life – це наукові бази даних, що надають доступ до технічної та медичної інформації, зосереджуючись на охороні здоров'я, сільському господарстві, навколишньому середовищі та інших життєвих, фізичних і соціальних науках. Як унікальне державно-приватне партнерство між агенціями ООН, університетами та видавцями, Research4Life скорочує розрив у знаннях між країнами, що розвиваються, і промислово розвиненими країнами.

2 січня 2019-го відзначає день народження українська письменниця, учасниця Нью-Йоркської літературної групи, почесна докторка НаУКМА Віра Вовк (псевдонім, справжнє ім’я – Віра Остапівна Селянська).

Opens external link in new windowHeinOnline містить понад 160 мільйонів сторінок та 160 000 найменувань з юридичної історії та державних документів у форматі, що дозволяє повнотекстовий пошук та перегляд зображень.

27 січня в 23-й залі Бібліотеки Антоновичів о 12-й годині розпочнеться марафон написання нових вікі-статей українською. Його присвячено 14-річчю зі створення першої статті в українській Вікіпедії. Вже традиційно Могилянська бібліотека запрошує приєднуватися до заходу: приносьте свої ноутбуки або користуйтесь бібліотечними ПК, оберіть тему, скористайтесь авторитетними джерелами та створіть нову статтю!

У НаУКМА ухвалено Opens external link in new windowнаказ №29 про забезпечення представлення науково-педагогічних працівників НаУКМА в базі даних Google Scholar. Цей наказ має на меті якомога повніше відобразити наукову діяльність співробітників Києво-Могилянської академії через представлення в базах даних.

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки веде постійну роботу з відслідковування публікацій викладачів та згадок про НаУКМА у пресі. Результатом цієї роботи є випуск  Інформаційного бюлетеня "Публікації в пресі про НаУКМА ".

Кожен бібліотекар може зробити «Вікіпедію» більш достовірною.
З 15 січня по 3 лютого триватиме марафон Opens external link in new window#1lib1ref (один бібліотекар – одне посилання). Умова участі – до 3 лютого принаймні один раз відредагувати статтю, що цього потребує. На думку організаторів заходу, якби кожен бібліотекар приділив хоча б 15 хв редагуванню «Вікіпедії», це усунуло б значну кількість неточностей. Оскільки дослідники однаково зазирають до «Вікіпедії», то чому б не подбати про використання перевірених джерел у матеріалах та точність викладених фактів. Саме так вирішили ми з колегами, тож Могилянська бібліотека 15-го січня приєднується до акції.