Вітаємо всіх друзів і колег зі Всесвітнім днем бібліотек! 

Для користувачів бібліотека не працює.

У фонді Могилянської бібліотеки з’явилися новинки різних українських видавництв

Представляємо новий упорядкований фонд архівних документів під назвою «Українська діаспора».

На період карантину, бази даних eLibraryUSA (зазвичай доступні на кампусі, в Американській Бібліотеці) надають можливість віддаленого доступу. Для доступу потрібно заповнити форму.

8 вересня ми відзначали Міжнародний день грамотності, а сьогодні раді розповісти про подарунок, який має безпосередній стосунок до грамотності) Це книга "Словники української мови: 1596-2018".

Цього року першокурсників НаУКМА вітатимуть віртуально. Трансляцію можна буде переглянути на сторінці Національного університету «Києво-Могилянська академія» в Фейсбук. На Фейсбуці створена спеціальна подія Посвята 2020, до якої можна долучатися та поширювати її в мережах.

Київська міська державна адміністрація підтримала звернення Вченої ради  НаУКМА і винесла на громадське обговорення перейменування вулиці академіка Кржижановського на вулицю Омеляна Пріцака. 

Project MUSE пропонує книги та журнали з відкритим доступом від відомих університетських та наукових товариств. 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Запрошуємо до Наукової бібліотеки НаУКМА на роботу фахівців, які люблять і знають свою роботу, та хочуть допомагати дослідникам одного з найкращих освітніх закладів країни.

Шановні студенти, щорічний Opens external link in new window«Буклет першокурсника» чекає Вас на сайті бібліотеки.

Українська мова: унормування, розунормування, перевнормування (1920–2015) / Зредаґував Сергій Вакуленко за участі Катерини Каруник. – Харків: Харківське історико-філологічне товариство, 2018. – 713 с., 6 мап.

Києво-Могилянська академія та її Бібліотека раді представити виставку мистецьких творів, котрі все життя збирала українська письменниця, учасниця Нью-Йоркської групи поетів Віра Вовк.

Фонди нашої бібліотеки поповнився книжками з особистої книгозбірні Віталія Дончика. Їх передала до НаУКМА у травні 2018-го вдова письменника Євгенія Андріївна. До вересня вдалося внести до електронного каталогу понад 700 Opens external link in new windowназв книжок.

7 вересня бібліотекарі НаУКМА відвідали Бібліографічний ярмарок, що організовувала Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. В. Г. Заболотного.

Шановні читачі, з 1 вересня у Бібліотеці відчиняються читальні зали і пункти видачі, а тривалість роботи буде різною для окремих підбібліотек.

Активувати постійний читацький квиток студенти перших курсів зможуть в будь-якій читальній залі та на довідці, підійшовши зі студентським, а до отримання студентського Ви можете отримати тимчасовий читацький у бібліотекарів у читальних залах і на довідці.