30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.

30 вересня 2021 р. запрошуємо до Бібліотеки НаУКМА на останню, святкову екскурсію з циклу заходів, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек.

Любі читачі, запрошуємо погортати нові видання, що надійшли до бібліотеки у вересні. Цього разу ми розповімо про книги видавництва «Сафран». Спогади, збірки оповідань, романи відкривають невідомий європейському читачеві Близький і Далекий Схід.

Вітаємо відомого українського поета, майстра пісенної лірики, почесного професора НаУКМА Дмитра Павличка, який 28 вересня 2021 відзначає 92-й день народження.

Розпочинаємо новий сезон стажування студентів у Науковій бібліотеці.

Ми відкрили осінній екскурсійний сезон в Могилянській бібліотеці і перші відвідувачі вже встигли познайомитись з її історією та сьогоденням. Ми показали скарби нашої книгозбірні, їх вагу та цінність.

До 31 грудня 2021 р. триває тестовий доступ до наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук від видавництва Bentham Science.  Доступ до Bentham Science здійснюється за сприяння МОН України.

Запрошуємо усіх зацікавлених у медіації та сучасній художній літературі на презентацію роману "Танець дикобразів. Роман з почуттями", що відбудеться у Могилянській бібліотеці 23 вересня о 16:00 у Могилянській бібліотеці.

Наукова бібліотека НаУКМА стала книжковим партнером великого проекту з популяризації української прози XIX-XXI ст.

З нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек (30 вересня 2021 р.) запрошуємо могилянців на безкоштовні екскурсії Могилянською бібліотекою.

9 вересня в НаУКМА відбувся справжній перформанс: професор Гарань презентував свою нову книжку «Від Брежнєва до Зеленського: дилеми українського політолога».

Студентським у смартфоні можна користуватися, як і звичайним, пластиковим квитком. Цифровим студентським можна скористатися як читальним квитком у бібліотеці.

Запрошуємо на зустріч «Від Брєжнєва до Зеленського» з Олексієм Васильовичем Гаранем, співзасновником Могилянки та «патріархом» української політології.

На зустрічі з колективом Наукової бібліотеки НаУКМА в.о. президента Києво-Могилянської академії Олександра Гуменна передала директору Тетяні Чорній книги до фонду бібліотеки

Восени 2021 року запрошуємо могилянських викладачів, студентів, аспірантів взяти участь у циклі заходів від Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія»!

Вітаємо всіх друзів і колег зі Всесвітнім днем бібліотек! 

Для користувачів бібліотека не працює.

У фонді Могилянської бібліотеки з’явилися новинки різних українських видавництв

Представляємо новий упорядкований фонд архівних документів під назвою «Українська діаспора».

На період карантину, бази даних eLibraryUSA (зазвичай доступні на кампусі, в Американській Бібліотеці) надають можливість віддаленого доступу. Для доступу потрібно заповнити форму.

8 вересня ми відзначали Міжнародний день грамотності, а сьогодні раді розповісти про подарунок, який має безпосередній стосунок до грамотності) Це книга "Словники української мови: 1596-2018".

Цього року першокурсників НаУКМА вітатимуть віртуально. Трансляцію можна буде переглянути на сторінці Національного університету «Києво-Могилянська академія» в Фейсбук. На Фейсбуці створена спеціальна подія Посвята 2020, до якої можна долучатися та поширювати її в мережах.

Київська міська державна адміністрація підтримала звернення Вченої ради  НаУКМА і винесла на громадське обговорення перейменування вулиці академіка Кржижановського на вулицю Омеляна Пріцака. 

Project MUSE пропонує книги та журнали з відкритим доступом від відомих університетських та наукових товариств. 

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Запрошуємо до Наукової бібліотеки НаУКМА на роботу фахівців, які люблять і знають свою роботу, та хочуть допомагати дослідникам одного з найкращих освітніх закладів країни.

Шановні студенти, щорічний Opens external link in new window«Буклет першокурсника» чекає Вас на сайті бібліотеки.

Українська мова: унормування, розунормування, перевнормування (1920–2015) / Зредаґував Сергій Вакуленко за участі Катерини Каруник. – Харків: Харківське історико-філологічне товариство, 2018. – 713 с., 6 мап.

Києво-Могилянська академія та її Бібліотека раді представити виставку мистецьких творів, котрі все життя збирала українська письменниця, учасниця Нью-Йоркської групи поетів Віра Вовк.

Фонди нашої бібліотеки поповнився книжками з особистої книгозбірні Віталія Дончика. Їх передала до НаУКМА у травні 2018-го вдова письменника Євгенія Андріївна. До вересня вдалося внести до електронного каталогу понад 700 Opens external link in new windowназв книжок.

7 вересня бібліотекарі НаУКМА відвідали Бібліографічний ярмарок, що організовувала Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. В. Г. Заболотного.

Шановні читачі, з 1 вересня у Бібліотеці відчиняються читальні зали і пункти видачі, а тривалість роботи буде різною для окремих підбібліотек.

Активувати постійний читацький квиток студенти перших курсів зможуть в будь-якій читальній залі та на довідці, підійшовши зі студентським, а до отримання студентського Ви можете отримати тимчасовий читацький у бібліотекарів у читальних залах і на довідці.