Інформаційно-бібліографічний відділ бібліотеки НаУКМА постійно слідкує за присутністю Академії в інформаційному просторі, збирає, каталогізує та готує інформаційні бюлетені “Публікації про НаУКМА та публікації викладачів НаУКМА у засобах масової інформації”.

Шановні читачі! Звертаємо увагу, що 26 травня (п’ятниця) - санітарний день в Бібліотеці Антоновичів, Філологічній бібліотеці,  Американській бібліотеці.
Для користувачів бібліотека не працює. 

Шановні користувачі! В НаУКМА розпочався тестовий доступ до повнотекстової колекції підручників видавництва «Центр учбової літератури».

Нагадуємо, що закінчується тестовий доступ до онлайн-сервісу із оформлення бібліографічних посилань «Grafiati».

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки веде постійну роботу з відслідковування публікацій викладачів та згадок про НаУКМА у пресі. Результатом цієї роботи є випуск  Інформаційного бюлетеня "Публікації в пресі про НаУКМА ".

Запрошуємо могилянських викладачів, студентів, аспірантів взяти участь у циклі заходів від Наукової бібліотеки Національного університету «Києво-Могилянська академія»!

8-9 травня названі Днями пам'яті та примирення відповідно до резолюції Генеральної асамблеї ООН.

30 травня 2020 року виповнюється 105 років від дня народження Ігоря Губаржевського (30.05.1905, с. Дерешова Ново-Ушицького повіту Кам’янець-Подільської губернії; нині: Мурованокуриловецький р-н Вінницької обл. – 05.11.1970, Нью-Йорк) – мовознавця, публіциста, перекладача, редактора, церковного діяча.

Під час карантину з дому можна легко і швидко заходити в бази даних eLibraryUSA. В нашому підрозділі Американська бібліотека ім. Віктора Китастого відкрили доступ для користувачів бібліотеки, для цього потрібно лише заповнити форму.

У розпалі написання кваліфікаційних робіт. Могилянська бібліотека нагадує, що випускники НаУКМА-2020 після захисту зможуть лишити спадок майбутнім могилянцям в електронному архіві Києво-Могилянської академії eKMAIR.

Бібліотека НаУКМА розпочинає тестовий доступ до книжкової колекції від компанії EBSCO Publishing - EBSCO eBooks Harvard Business Review Press Subscription Collection.

У травні 2019-го нам подарували не путівник, не фотоальбом, не довідник, але все це під однією обкладинкою: «Interesting Kyiv» - 120 статей про Київ англійською мовою. Для наших студентів це джерело інформації і лексики, щоб розповідати про Київ та Україну англомовним друзям.

Могилянські дослідники зобов'язані підтримувати та редагувати власні профілі в Googel Scholar, але чи всі можливості та інструменти Google Scholar Вам знайомі?

30–31 травня відбудеться Міжнародна конференція до 100-річчя Омеляна Пріцака.

23 травня о 17:00 запрошуємо користувачів бібліотеки НаУКМА на тренінг з оформлення бібліографічного списку.

16 травня о 17:00 запрошуємо Вас на тренінг «Research4Life: доступ до рецензованих наукових публікацій».

Запрошуємо 13-го травня о 11:30 до Могилянської бібліотеки на зустріч з Лесею Орляк та презентацію її книги спогадів «Ти зробив усе, що зміг».

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки веде постійну роботу з відслідковування публікацій викладачів та згадок про НаУКМА у пресі. Результатом цієї роботи є випуск  Інформаційного бюлетеня "Публікації в пресі про НаУКМА ".

Інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки веде постійну роботу з відслідковування публікацій викладачів та згадок про НаУКМА у пресі. Результатом цієї роботи є випуск  Інформаційного бюлетеня "Публікації в пресі про НаУКМА ".

Тиждень лишився до завершення безкоштовного тестового доступу до матеріалів німецького наукового видавництва Opens external link in new windowDeGruyter яке спеціалізується на академічній літературі.

Запрошуємо могилянців 30 травня 2018 р. на тренінг, під час якого розповімо про передплачений в університеті ресурс eLibraryUSA.

23 травня 2018 р. о 17:00 запрошуємо могилянців на тренінг з оформлення бібліографічного списку. Розглянемо основні правила укладання бібліографічних списків до наукових публікацій, загальні вимоги до цитування, а також які міжнародні стилі цитування затверджені в Україні Міністерством освіти і науки.

НаУКМА долучається до Всеукраїнського фестивалю науки, і одним із заходів, до якого запрошуємо науковців, студентів і викладачів, усіх, кому цікаві питання наукової етики і грамотного використання пошукових ресурсів, є семінар-тренінг «Сучасний дослідник в інформаційному просторі: виклики часу», що відбудеться з 12:00 до 14:00 16-го травня 2018 року в Американській бібліотеці ім. Віктора Китастого.

15 травня 2018 відбулося відкриття виставки "На горі. Ігор Костецький і доба "мистецького безвізу". Могилянська бібліотека надала для експозиції 41 книжку, кілька архівних документів та близько 20 мистецьких творів з наших колекцій.

У виставковій залі на 2-му поверсі Музею НаУКМА з нагоди 100-річчя проголошення Гетьманату створили виставку на основі книжок і архівних документів з колекцій Наукової бібліотеки НаУКМА.

3 травня до Наукової бібліотеки НаУКМА завітала українська письменниця, учасниця Нью-Йоркської літературної групи, почесна докторка НаУКМА Віра Вовк.

Запрошуємо до бібліотеки НаУКМА могилянських дослідників на тренінг з користування наукометричною базою Opens external link in new windowScopus.