Notice: unserialize(): Error at offset 671711 of 671711 bytes in /usr/local/www/library/data/libraries/src/Cache/CacheController.php on line 182
Новини

Академічна доброчесність - одна з важливих умов розвитку якісної вищої освіти в Україні. 25 жовтня 2019 р. в Національному Університеті "Києво-Могилянська академія" відбудеться тренінг "Академічна доброчесність".

Шановні студенти, викладачі та науковці НаУКМА, маємо гарні новини. Розпочато доступ до освітньої літератури видавництва Springer, а саме до колекції Education.

14 липня В’ячеславу Степановичу Брюховецькому, літературознавцеві, почесному президентові НаУКМА, виповнюється 72 роки.

Запрошуємо до Наукової бібліотеки НаУКМА на роботу фахівців, які люблять і знають свою справу, та хочуть допомагати дослідникам одного з найкращих освітніх закладів країни.

3 липня 2019-го виповнюється 100 років з народження Володимира Ісидорович Старицького (1919-1994).

14 липня В’ячеславу Степановичу Брюховецькому, літературознавцеві, почесному президентові НаУКМА, виповнюється 71 рік. З них 26 років він провів разом з Києво-Могилянською академією – відновлював університет, викладав студентам. Саме йому належали одні з перших книжок, з яких починалася бібліотека НаУКМА у 1992 році, і зараз Opens external link in new windowв іменній колекції Брюховецького понад 11 тисяч назв і більш ніж 15 тисяч примірників.

10 липня віртуальною виставкою відзначаємо річницю - 90 років з народження доктора фізико-математичних наук Юрія Івановича Шиманського.

У червні 2018 р. відбулося чергове преміювання науковців НаУКМА за публікації у виданнях, що індексуються в наукометричних базах Scopus та/чи Web of Science Core Collection. 

Український історик і філолог, почесний професор НаУКМА, власник Opens external link in new windowіменної колекції в НБ НаУКМА Сергій Іванович Білокінь 1 липня 2018 р. відзначатиме свій ювілей – 70 років. Він відомий завдяки розвідкам з історії української літератури, джерелознавчим та мистецтвознавчими дослідженням.